Інформація
  • Переглядів: 1413
  • Автор: Moderator
  • Дата: 24-01-2011, 16:20
24-01-2011, 16:20

Нова Alma Mater для молодих науковців

Категорія: Навігація / Новини

20 січня 2011 року відбулося відкриття Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

На урочистостях були присутні М.Бауер, начальник Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації; С.Костишин, Почесний президент БМАН, радник ректора ЧНУ ім.Ю.Федьковича; О.Ушенко, проректор з науково-дослідної роботи ЧНУ ім.Ю.Федьковича; Л.Тарангул, начальник Чернівецької філії ІІТЗО МОНУ; Г.Білянін, директор ІППОЧО; директори обласних позашкільних навчальних закладів; методисти БМАН.

Головний освітянин області привітав присутніх з відкриттям нового позашкільного закладу «Буковинської Малої академії наук учнівської молоді».
«Для мене ця подія дуже важлива, адже тепер у одному закладі ми будемо мати змогу готувати учнів до наукової діяльності. Зроблено чимало ремонтних робіт, щоб відновити будівлю за адресою вул. Сторожинецька, 62. Діти матимуть можливість у цьому закладі слухати теоретичні, а практичні заняття відбуватимуться у вищих навчальних закладах області. Сподіваюсь, що покращаться результати на конкурсах-захистах науково-дослідних робіт», - заявив начальник Головного управління.

Довідка. Чернівецьке територіальне відділення Малої академії функціонує з 1996 року. А у вересні 2010 року, за рішенням сесії Чернівецької обласної ради, було створено самостійний позашкільний навчальний заклад. В його структурі є чотири відділення: філології і мистецтвознавства, історико-географічне, хіміко-біологічне, фізико-технічне. Тут працює більше шістдесяти секцій, які ведуть досвідчені викладачі різних факультетів Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. Сьогодні у Буковинській Малій академії навчається 1132 учні.
Нова Alma Mater для молодих науковцівНова Alma Mater для молодих науковців

Нова Alma Mater для молодих науковцівНова Alma Mater для молодих науковців
Нова Alma Mater для молодих науковців
М.Бауер, начальник Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації:
- Я завжди мріяв, щоб в нашій області було відкрито позашкільний заклад «Буковинська Мала академія наук». Мрія збулася, сьогодні ми відкрили цей заклад. Але це тільки півсправи, сьогодні потрібно зробити все можливе, щоб цей навчальний заклад став плодючим острівком наукової еліти нашого краю.Нова Alma Mater для молодих науковців
С.Костишин, Почесний президент БМАН, радник ректора ЧНУ ім.Ю.Федьковича:
- Цей заклад надзвичайно важливий для підготовки майбутніх спеціалістів, фахівців, науковців. Сьогодні ми маємо справу з такими учнями, які роблять винаходи. Коли учень приходить на кафедру, то має можливість спілкуватися з професором та доцентом, відчути важливість наукової праці.Нова Alma Mater для молодих науковців
О.Ушенко, проректор з науково-дослідної роботи ЧНУ ім.Ю.Федьковича:
- Я як представник університету хочу зазначити, що ми потребуємо притоку молодих наукових сил. Ми готові для них відкрити свої лабораторії та передати всі свої знання. Від того виграють всі, в першу чергу держава, бо формування нової еліти, яка зуміє поєднати патріотизм, знання та творчу наснагу стане тим міцним фундаментом для її розвитку.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше