» » » Михайло Бауер відповідав на питання буковинців під час традиційної гарячої лінії «Запитай у влади»
Інформація
  • Переглядів: 1619
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-11-2011, 11:45
30-11-2011, 11:45

Михайло Бауер відповідав на питання буковинців під час традиційної гарячої лінії «Запитай у влади»

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні, 30 листопада, начальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер відповідав на питання буковинців під час традиційної гарячої лінії «Запитай у влади».
Жителі нашого краю зверталися з різноплановими проблемами та запитаннями, зокрема: про збір з батьків коштів в одному із навчальних закладів області, про організацію харчування в освітніх закладах області, розвиток дошкільної освіти на Буковині та інші.
Щодо збору коштів, Михайло Бауер прокоментував: «Ніхто не має права заставляти батьків здавати кошти на ті чи інші потреби навчального закладу. Так, нам важко обійтися без допомоги батьківської громади, але силою, без добровільної згоди– жоден вчитель чи директор освітнього закладу не мають ніякого права цього робити.
Наголошую, що Головне управління освіти і науки робить все можливе для того, щоб таких ситуацій не було».
На питання про розвиток дошкільної освіти Михайло Йозефович зауважив, що: «В області спостерігається позитивна тенденція щодо створення навчально-виховних комплексів. Упродовж 2011 року організовано діяльність 25 НВК. На сьогодні діє 91 НВК. Найбільше НВК створено у Заставнівському (22), Новоселицькому (14), Герцаївському (12) районах.
Відкриття дошкільних відділень у складі НВК дало змогу з початку 2011 року охопити дошкільною освітою понад 500 дітей дошкільного віку.
Урядом поставлено завдання щодо збільшення до 75% охоплення дітей дошкільною освітою. Для вирішення цього завдання відділами/управліннями освіти розроблено «дорожню карту», якою передбачено продовження роботи щодо запровадження альтернативних форм дошкільної освіти, створення навчально-виховних комплексів та навчально-виховних округів.
Особливу увагу приділяє Головне управління освіти і науки роботі з дітьми з особливими потребами. Діє мережа закладів і груп спеціального призначення та компенсуючого типу.
Актуальним залишається питання будівництва нових дошкільних закладів. У с. Станівці та с. Опришени Глибоцького району, за сприянням голови Чернівецької облдержадміністрації М.М.Папієва, розпочато будівництво 2 дошкільних навчальних закладів, які будуть здані в експлуатацію до 1 вересня 2012 року.
Фінансування дошкільної галузі освіти за залишковим принципом та подвійне підпорядкування освітніх закладів не дозволяє здійснювати необхідний розвиток мережі, забезпечувати зміцнення матеріально-технічної бази, формувати оптимальні штатні розписи».
Керівник освітньої галузі області М.Й.Бауер пообіцяв, що всі проблеми, звернення, пропозиції та зауваження, які надходять від жителів Чернівеччини, ретельно аналізуються та приймаються міри щодо їхнього вирішення у межах компетенції Головного управління освіти і науки.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше