Інформація
  • Переглядів: 1812
  • Автор: Moderator
  • Дата: 29-11-2011, 16:40
29-11-2011, 16:40

“Пісня буде поміж нас”

Категорія: Навігація / Новини

25 листопада у Вижницькій ЗОШ-інтернаті ім. Н.Яремчука відбувся вечір-спомин приурочений 60-тій річниці з дня народження Назарія Яремчука, випускника школи.
У заході взяла участь головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та виховної роботи Ірина Ісопенко, яка привітала вихованців інтернату з такою визначною подією у житті їхнього навчального закладу та побажала брати приклад з Назарія Яремчука, щоб дійти до таких вершин і досягти успіхів, яких досяг він. Про дитячі роки та те, яким співак був у житті, присутнім розповіли сестра Назарія Катерина Яремчук, сусідка і подруга дитинства, головний редактор газети “Вижницькі обрії” Ярослава Кибіч. Учасники легендарної “Смерічки” Мирослава Єжиленко та Анна Буриленко поділилися спогадами про сівпрацю з Назарієм. Марія Кусяк, поетеса Вижниччини, зачитала вірші про видатного співака.
У закладі педагоги, учні, вся інтернатська родина глибоко шанують та свято бережуть пам’ять про славетного земляка, ім’я якого носить школа. Святково оформлена зала, свічки як символ пам’яті, портрет на стіні – все це надавало особливої енергетики заходу. Діти із захопленням та трепетним хвилюванням розповіли гостям про життєві стежини Назарія. Доповнили розповіді дітей гості свята. Виконані першими учасниками ансамблю “Смерічка” пісні викликали захоплення в усіх присутніх у залі. А голос Назарія, який звучав з екрану, подарував усім неповторну мить спогадів. Багато гарних миттєвостей мало свято: лунали пісні з репертуару співака і пісні написані про нього та для нього; з уст учнів звучали зворушливі вірші, присвячені співакові; палала свічка пам’яті, лягли біля погруддя квіти вдячності і лунала “Червона рута” .
На завершення свята вся інтернатівська родина та гості разом заспівали пісню “Родина”, що викликало у залі піднесену атмосферу.

“Пісня буде поміж нас”
“Пісня буде поміж нас”
“Пісня буде поміж нас”
“Пісня буде поміж нас”
“Пісня буде поміж нас”
“Пісня буде поміж нас”
“Пісня буде поміж нас”
“Пісня буде поміж нас”
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (2)
Червень 2020 (82)
Травень 2020 (115)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше