» » » Буковинська МАНУМ – в авангарді розвитку наукової галузі України
Інформація
  • Переглядів: 306
  • Автор: Moderator
  • Дата: 10-12-2020, 15:40
10-12-2020, 15:40

Буковинська МАНУМ – в авангарді розвитку наукової галузі України

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області / Слайдер

«Можу гордо заявити: Буковинська Мала академія наук – флагман освіти Буковини», – такими натхненними словами Ірини Ісопенко, заступниці голови Чернівецької ОДА, розпочався Всеукраїнський семінар-практикум «Сучасні аспекти теоретико-методичних основ польових досліджень у практиці наукового відділення наук про Землю». «Участь у БМАН має неабияку популярність серед учнів Чернівеччини. Кожне їхнє дослідження – це вклад у розвиток наукової галузі нашої держави, і це заслуговує на пошану», – наголосила Ірина Юліанівна.

Захід об’єднав учасників з різних куточків України – методистів наукового відділення наук про Землю обласних МАНУМ. Одним з організаторів виступила саме Буковинська Мала академія наук. Слухачів запросили на віртуальну екскурсію Чернівецькою областю, а також розповіли про діяльність БМАН та зокрема відділення наук про Землю.

Було наголошено, що важливу роль у потужних результатах БМАН має співпраця з партнерськими освітніми та урядовими установами краю. «Департамент освіти і науки завжди підтримує ініціативи БМАН. Ми горді з того, що можемо долучитися до виховання цілих поколінь майбутніх науковців і щиро бажаємо, щоб науковий потенціал нашого регіону та цілої країни тільки зростав», – зазначила Людвига Цуркан, директорка Департаменту освіти і науки ЧОДА.

Семінар-практикум триватиме 2 дні та охопить обговорення різних аспектів польових досліджень учнів-учасників МАН: теоретичного, методичного та практичного.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше