» » » Директорка Департаменту здійснила робочий візит до Сокирянського району
Інформація
  • Переглядів: 246
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-12-2020, 17:56
9-12-2020, 17:56

Директорка Департаменту здійснила робочий візит до Сокирянського району

Категорія: Новини / Слайдер

Головною метою Нової української школи, ключової реформи Міністерства освіти і науки України, є  створення закладів з новим сучасним освітнім простором, матеріально-технічною базою для організації інноваційного освітнього процесу, у яких буде приємно навчатись і які даватимуть учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. 

З метою ознайомлення із закладами освіти, їх діяльністю в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції, організацією дистанційного навчання директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Цуркан Людвига та її заступниця Оксана Гринюк здійснили візит до Сокирянського району. Спільно з головою районної державної адміністрації Іриною Антонюк та Сокирянським міським головою Василем Козаком вони побували в закладах освіти об’єднаної територіальної громади. Перебуваючи в Грубнянській школі (директор - Ірина Тарасова) Людвига Павлівна відмітила збереження самобутності та національних традицій. У Романківецькій дитячій дошкільній установі «Чебурашка» (директор – Наталія Лиса) було відзначено організацію  та якість ремонтних робіт, сучасний дизайн та перспективний підхід влади до розвитку освіти. Те, що вдалося зробити капітальний ремонт Ломачинецької школи ( директор -  Вікторія Концаренко), не залучивши освітню субвенцію, Людвига Цуркан означила як неабияку господарність керівництва місцевої представницької та виконавчої влади: Василя Козака та Ірини Антонюк та, враховуючи пріоритетність роботи влади, висловила впевненість в безумовній перспективі розвитку освіти Сокирянщини. 

В ході робочого візиту, Людвига Цуркан здійснила прийом громадян, поспілкувалася з керівником освітянського відділу, директорами освітніх закладів, а також обговорила важливі питання дії реформ з Іриною Антонюк та Василем Козаком.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше