» » » Формуємо сучасний імідж професійної освіти Чернівецької області
Інформація
  • Переглядів: 266
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-12-2020, 17:36
8-12-2020, 17:36

Формуємо сучасний імідж професійної освіти Чернівецької області

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Сьогодні  за участі заступника голови обласної державної адміністрації Ірини Ісопенко в режимі онлайн відбулося  засідання Ради професійної (професійно-технічної) освіти  та експертів Програми EU4Skills.
Під час порядку денного Ірина Юліанівна зауважила: «Професійна освіта безпосередньо пов’язана з потребами економіки держави, а її якість повинна відповідати сучасним вимогам, адже в ринкових умовах виробництва втримаються на робочому місці лише висококваліфіковані працівники, які досконало володіють сучасною професією, швидко здатні змінювати спеціалізацію, що може стати певним гарантом їхньої  зайнятості. Підняти  престиж робітничих  професій  на ринку економіки – це пріоритет для крайової влади».
«Відповідно до нової траєкторії руху професійних (професійно-технічних)  закладів освіти спільними зусиллями ми  повинні зробити професійну освіту конкурентоспроможною», –відзначила Людвига Цуркан, директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА. 
Також під час засідання Ради було обговорено ряд актуальних питань: модернізація інфраструктури професійних (професійно-технічних)  закладів освіти; формування сучасного  іміджу освітнього осередку. 
Впевнені, що підтримка  формату соціального діалогу влади та бізнесу на регіональному рівні сприятиме створенню умов для забезпечення якісної професійної освіти, підвищення кваліфікації дорослого населення та підвищенню кваліфікації зайнятого, а в кінцевому результаті – дасть можливість збалансувати ринок праці і ринок освітніх послуг.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше