Інформація
  • Переглядів: 200
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-12-2020, 14:38
8-12-2020, 14:38

«Засяяли зірочки Буковини 2020»

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

З 2 по 4 грудня в онлайн форматі відбувався 21 обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька 2020», в якому взяли участь 29 талановитих дітей нашого краю. 
Фестиваль-конкурс «Буковинська зіронька» охоплює всебічно обдарованих дітей і є унікальним в Україні, адже за умовами, діти віком від 9 до 17 років демонструють свої творчі здібності відразу в трьох номінаціях: вокал, хореографія та художнє читання.
За рішенням журі, у складі якого були митці Буковини, педагоги, артисти театру, хореографи, було визначено найяскравіші «Буковинські зіроньки 2020», а саме: 
 Гран-прі фестивалю-конкурсу здобула Лисюк Ірина, учениця Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37;  
І місце – Кушнір Елізабет, вихованка Хотинського будинку дітей та учнівської молоді; 
І місце – Паук Анна, вихованка Кельменецького районного центру дитячо-юнацької творчості;
І місце – Киверо Олександр, учень Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Путильського району;
ІІ місце – Чебан Софія, вихованка Кельменецького районного центру дитячо-юнацької творчості;
ІІ місце – Ілаш Аліса, учениця  комунального дошкільного навчального закладу – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів «Навчально-виховний комплекс «Берегиня»»;
ІІ місце – Рошка Наталія, учениця Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Чернівецької міської ради;
ІІ місце – Міська Анастасія, учениця Шипинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кіцманської об’єднаної територіальної громади;
ІІ місце – Григорович Катерина, вихованка Сторожинецького центру дитячої та юнацької творчості;
ІІ місце – Грищук Світлана, вихованка КЗ «Глибоцький районний будинок творчості дітей та юнацтва», учениця Глибоцького ліцею;
ІІ місце – Ілаш Лєна, вихованка Кельменецького районного центру дитячо-юнацької творчості;
ІІІ місце – Довга Олена, учениця Чуньківського навчально-виховного комплексу Заставнівського району;
ІІІ місце – Корчинська Анастасія, вихованка Сокирянського районного центру дітей та юнацтва, учениця закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м. Сокиряни №1;
ІІІ місце –  Довга Анна, учениця Чуньківського навчально-виховного комплексу Заставнівського району;
ІІІ місце – Банарь Дмитро, учень Колінковецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Хотинського району.


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше