» » » Розвиток позашкільної освіти - пріоритетне завдання ДОН
Інформація
  • Переглядів: 144
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-12-2020, 14:09
7-12-2020, 14:09

Розвиток позашкільної освіти - пріоритетне завдання ДОН

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

Система позашкільної освіти України нині перебуває на важливому етапі розвитку, переходу до більш якісного стану. Відповідно, вимагає удосконалення зміст позашкільної освіти, його регламентація та обґрунтування на наукових засадах, актуалізується питання розробки сучасних виховних технологій, адекватних специфіці цієї ланки. 
На сьогоднішній день Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної адміністрації проводится значна робота щодо вирішення вищезазначених питань. Адже мережа позашкільних закладів надає переважно безкоштовні послуги, створює додаткові можливості для духовного, інтелектуального, фізичного розвитку дітей та підлітків, здійснює соціальну профілактику, соціальну реабілітацію та соціальний супровід молоді. При цьому можливість вільного вибору дітьми та молоддю улюблених занять сприятливо впливають на самовизначення особистості, її базову професійну підготовку і компетентність, дають змогу створити ідеальну модель майбутньої професії, повніше реалізувати свій творчий потенціал. 
Директорка департаменту Людвига Цуркан відвідала Чернівецький обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді та Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, де ознайомилася зі спеціфікою роботи гуртків та модернізацією освітнього процесу в умовах карантину та дистанційоного навчання, оговорила питання розвитку та зміцнення матеріально-технічній базі закладів, приділила увагу питанню фінансування позашкілля у 2021. Особливу увагу було звернено на стан контактного зоомайданчика, графік його роботи, на створення якого було виділено кошти за Комплексної програми розвитку освітньої галузі Чернівецької області  на 2018-2022 роки.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше