Інформація
  • Переглядів: 190
  • Автор: Moderator
  • Дата: 3-11-2020, 13:57
3-11-2020, 13:57

У ЧНУ буде створено енерго-інноваційний ХАБ

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича в числі трьох українських закладів вищої освіти, який отримав сертифікат на створення енерго-інноваційного ХАБу та слугуватиме платформою для навчальних та просвітницьких заходів у сфері енергоефективності.
 
Енерго-інноваційний ХАБ Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича функціонує на факультеті архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва.
 
Енерго-інноваційний ХАБ створений для: навчання, співпраці, обміну досвідом, демонстрації та популяризації ідей у сфері енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, захисту навколишнього середовища та пом’якшення наслідків зміни клімату; розробки моделі співпраці між закладами вищої, професійно-технічної освіти, школами та бізнесом для підготовки фахівців будівельної сфери зі знаннями та навичками впровадження енергоефективних технологій.
 
Що дає Енерго ХАБ:
1. Практичний досвід впровадження енергоефективних технологій на сучасному рівні в освітні програми підготовки будівельників та архітекторів, а також дозволив визначити нові напрями практичної взаємовигідної  співпраці з бізнесом.
2. Знання з енергоаудиту та енергомеджменту, які дозволять провести аналіз непродуктивних витрат енергоносіїв не тільки університетських споруд  у м. Чернівці та розробити проекти по їх модернізації.
3. Потужний поштовх у напрямку профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл та ліцеїв, випускників училищ та ліцеїв не тільки міста Чернівці, а також Західного регіону.
4. Отримане обладнання за кошти проєкту (GIZ) дозволить провести державну атестацію (сертифікацію) двох нових навчально-науково-дослідних лабораторій «Контролю енерговитрат» та «Діагностики будівельних матеріалів та конструкцій». 
5. Новоутворені атестовані лабораторії  мають стати платформою для формування центру підготовки фахівців з енергоменеджменту та енергоаудиту для нашого регіону.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше