» » » Реалізація концепції «Нова українська школа» – один з головних пріоритетів у роботі освітньої галузі на сьогодні
Інформація
  • Переглядів: 420
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 20-10-2020, 17:37
20-10-2020, 17:37

Реалізація концепції «Нова українська школа» – один з головних пріоритетів у роботі освітньої галузі на сьогодні

Категорія: Новини / Слайдер

Сьогодні з робочим  візитом заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко та директорка Департаменту освіти та науки Людвига Цуркан відвідали освітні заклади Красноїльської ОТГ. «Піклуючись і навчаючи молоде покоління, ми дбаємо  про своє майбутнє! Тому всі разом маємо докласти максимум зусиль, аби всі учні мали змогу навчатися у безпечних і комфортних умовах для отримання якісних освітніх послуг», - зауважила Ірина Юліанівна.
Разом із адміністрацією освітнього закладу  було обговорено питання реконструкції  Старокрасношорської ЗОШ І-ІІ ступенів, готовності та безпечних умов перебування учнів в закладі під час карантину, закупівлі меблів та інтерактивного обладнання, облаштування класних кімнат за концепцією «Нової української школи». За словами Людвиги Павлівни, проведені роботи у освітньому закладі це є продовження роботи реалізації  концепції «Нова українська школа»,  що є одним із головних аспектів у роботі освітньої галузі на сьогодні. Також слід звернути увагу на питанні харчоблоків, адже  харчування у шкільних їдальнях має бути пріоритетним.
Наступним об’єктом візиту став Красноїльський інклюзивно-ресурсний центр, який для ефективного навчання та розвитку відвідувачів обладнано сучасними меблями, тактильними та підвісними тренажерами, сенсорною гойдалко, сухим басейном, кінетичним піском та іншим. Також оглянули Красноїльський ЗДО №2, в якому  тривають ремонтні роботи з добудови ще одного корпусу, що дасть змогу відкрити 4 групи на 80 додаткових місць. Наразі завершено покриття даху, встановлені вікна, проводиться електромережа. Завершення будівництва очікується у 2021 році.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (52)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше