» » » Онлайн-вебінар «Функціонування та розвиток веб-проєкту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області». Особливості туристсько-краєзнавчої роботи в умовах карантину»
Інформація
  • Переглядів: 5421
  • Автор: Moderator
  • Дата: 13-10-2020, 10:14
13-10-2020, 10:14

Онлайн-вебінар «Функціонування та розвиток веб-проєкту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області». Особливості туристсько-краєзнавчої роботи в умовах карантину»

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

Відповідно до Плану робот Департаменту освіти і науки  Чернівецької облдержадміністрації на 2020 рік та наказу ДОН від 02.06.2020 № 193 «Про забезпечення якісного наповнення сайту веб-проєкту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області» 08 жовтня Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів онлайн-вебінар «Функціонування та розвиток веб-проєкту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області». Особливості туристсько-краєзнавчої роботи в умовах карантину». У вебінарі прийняли участь 47 представників районів, міст, ОТГ, що відповідають за туристсько-краєзнавчу роботу на місцях. 

З вітальним словом до учасників вебінару звернулась Юлія Дячук - головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної та інклюзивної освіти  Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, яка зазначила, що незважаючи на складні часи в діяльності закладів позашкільної освіти, веб-проект «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області» розвивається та є важливою, довгостроковою програмою зі збору та систематизації історико-краєзнавчих матеріалів про регіони Буковини.

Директор Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, Ганна Коновалова визначила особливості туристсько-краєзнавчої роботи в умовах карантину.

Богдан Бойко, адміністратор, один з ініціаторів створення веб-проєкту та на волонтерських засадах є координатором сайту з 2012 року, зазначив вимоги до змісту та оформлення матеріалів для розміщення у веб-проекті «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області». Обговорено організаційні та  проблемні питання  функціонування сайту. 
Семен Мазуряк, адміністратор, волонтер проєкту здійснює технічне забезпечення сайту «Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області» здійснює.

Учасників онлайн-вебінару ознайомлено з умовами проведення планових заходів, що відбудуться у І семестрі 2020/2021 н.р.: 
-обласного етапу  Чемпіонату України зі  спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді та Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію  з активним способом пересування «Мій рідний край» (Галина Федорюк, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «ЧОЦТКЕУМ»);
-Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська  революція: 100 років надії та боротьби» (Наталія Омельченко,  заступник директора з навчально-методичної роботи КЗ «ЧОЦТКЕУМ»);
-обласної конференції Всеукраїнської експедиції учнівської молоді  «Моя Батьківщина – Україна» (Наталія Коваль – методист   КЗ «ЧОЦТКЕУМ»).
Захід проведено за підтримки громадської організації «Чернівецьке об’єднання «Захист». Дякуємо всім учасникам вебінару та маємо надію на плідну співпрацю!

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (66)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше