» » » Відбулося чергове засідання робочої групи у рамках програми EU4Skills
Інформація
  • Переглядів: 195
  • Автор: Moderator
  • Дата: 9-10-2020, 15:41
9-10-2020, 15:41

Відбулося чергове засідання робочої групи у рамках програми EU4Skills

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Слайдер

Сьогодні у рамках програми EU4Skills відбулося чергове засідання робочої групи зі стратегічного планування розвитку системи професійної освіти Чернівецької області
Активна участь у міжнародних проєктах – потужний стимул для розвитку професійної освіти Буковини.
У 2020 році група українських та польських фахівців у рамках програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» розпочали розроблення стратегічного плану розвитку мережі закладів професійної освіти Чернівецької області. Карантин, спричинений пандемією COVID-19 дещо змінив графік та формат заходів, але робота не зупинилася.
Сьогодні у рамках програми EU4Skills відбулося чергове засідання робочої групи зі стратегічного планування розвитку системи професійної освіти Чернівецької області.
Застосування елементів стратегічного планування, розробка комплексних програм розвитку та залучення усіх зацікавлених сторін до модернізації мережі закладів професійної освіти Буковини, дозволяє правильно визначити пріоритетні сфери розвитку освітнього середовища та більш ефективно інвестувати ресурси у підготовку кваліфікованих робітників саме за тими професіями, які потрібні для розкриття економічного потенціалу нашої області.
Програма фінансується з бюджету ЄС, співфінансується Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією.

Керівники проекту визначили сильні сторони системи професійної освіти Чернівецької області. Вони зазначили, що вона входить до числа областей, які мають найбільш оптимальну мережу ЗП(ПТ)О з достатньо доброю розгалуженістю закладів по території області, що дозволяє проводити навчання в максимальній близькості від місця проживання. Великою перевагою закладів професійної освіти області є наявність у всіх без виключення гуртожитків з достатнім резервом для розміщення більшого контингенту учнів.
Область має налагоджену міжнародну співпрацю з країнами Балтії (Латвія, Литва) з обміну методиками та проведення конкурсів фахової майстерності. Є членом європейських галузевих організацій, що дозволяє обмінюватись досвідом на усіх щаблях професійної освіти, а також активно залучати молодь до проектів молодіжних обмінів, що фінансуються програмою Erasmus+ та іншими програмами.
Особливістю Чернівецької області, яка якісно вирізняє її з поміж інших областей, є рівень працевлаштування одразу після закінчення закладу освіти та отримання фаху, який є одним з найвищих в Україні. Також рівень працевлаштування за фахом випускників закладів професійної освіти суттєво перевищує показник працевлаштування випускників з вищою освітою, що, в свою чергу, яскраво демонструє потребу регіонального ринку праці.   
Високий середній кваліфікаційний рівень педагогічних працівників (57 % викладачів спецдисциплін є  спеціалістами вищої та першої категорії) свідчить про якість освітніх послуг і є одним з важливих чинників, що забезпечують один з найменших в Україні показників втрати контингенту в закладах професійної освіти.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше