» » » Багатомовна освіта на Буковині – пріоритетний напрям наближення до європейського суспільства
Інформація
  • Переглядів: 229
  • Автор: Moderator
  • Дата: 8-10-2020, 16:39
8-10-2020, 16:39

Багатомовна освіта на Буковині – пріоритетний напрям наближення до європейського суспільства

Категорія: Новини / Слайдер

Досягнення та виклики Всеукраїнського експерименту «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» у закладах освіти Чернівецької області обговорили сьогодні під час регіональної підсумкової конференції.

Захід проведено під егідою Міністерства освіти і науки України та офісу  Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин.

З вітальним словом звернулися представники Міністерства освіти і науки України – Світлана Харченко та офісу  Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин – Катерина Хертель.

 «Методика білінгвального чи мультилінгвального навчання  сприяє засвоєнню і рідної, і державної, і іноземної мов та  не перешкоджає домінуванню в школі рідної мови. Мови відіграють ключову роль у розвитку  міжкультурного діалогу та здобутті якісної освіти», - підкреслила заступник голови облдержадміністрації Ірина Ісопенко.

Заступник директора Департаменту – начальник управління освіти і науки Оксана Гринюк додала, що створити та реалізувати модель успішного, компетентного учня та конкурентноздатного випускника школи – складне і відповідальне завдання, що стоїть перед школою. Проєкт багатомовного навчання стає одним з важливих шляхів реалізації цього завдання.

У рамках сьогоднішньої конференції розглянуто досвід закладів освіти Чернівецької області , набутий під час реалізації Всеукраїнського експерименту. Крім того, методистом Центру оцінювання якості освіти, регіональним координатором Всеукраїнського експерименту Ольгою Остафій презентовано досягнення експерименту у Чернівецькій області.

Нагадуємо, що в експерименті беруть участь  чотири заклади освіти Чернівецької області: НВК «Боянська гімназія»,Чернівецька гімназія №6, ДНЗ №25 «Центр розвитку дитини «Малюк» та Новоселицький районний ліцей.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше