Інформація
  • Переглядів: 625
  • Автор: Moderator
  • Дата: 2-10-2020, 12:01
2-10-2020, 12:01

На Буковині відзначено кращих педагогів

Категорія: Новини / Заклади загальної середньої освіти області / Слайдер

Надзвичайно символічним є те, що саме восени ми відзначаємо День працівників освіти. Як погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і педагоги дарують дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими в житті. Мабуть, тому у кожного освітянина цей день відмічено червоним кольором.

Нині цієї золотосяйної пори в ошатній залі Чернівецької ОДА з нагоди Дня працівників освіти було нагороджено кращих педагогів області за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

«Усю педагогічну спільноту Буковини вітаю з професійним святом. Хоча атмосфера свята не така як завжди, мені б хотілося, щоб ви відчули цю атмосферу в душі, у серці і думках. Всі перемоги, досягнення і здобутки ми робимо разом пліч-о-пліч. Я дякую кожному за те, що став на нелегкий шлях відповідальної місії, дякую за те, що щодня ви непохитною вірою вірите в успіх своєї справи», – зазначила Ірина Ісопенко, заступник голови ЧОДА.

Людвига Цуркан приєдналася до вітань: «Шановне освітянське панство, вітаю вас із традиційним святом – Днем працівника освіти. Це дуже символічно, бо саме осінь обдаровує нас яскравими барвами і багатим врожаєм. Так і вчитель дарує учням і колегам тепло свого серця і професійну майстерність. Бажаю вам, молоді колеги, спробувати стати найкращими вчителями, спробувати відчути те відчуття, коли учні досягають високих результатів, відчути те, коли ваші вже дорослі учні будуть за руку приводити на навчання саме до вас. Бажаю вам терпіння, не робіть різких рухів, будьте обачні й будьте завжди зі свіжими думками. Тоді у вас буде хороша перспектива для майбутнього».
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше