» » » Освіта, ерудиція та інтелект – це маркери сучасного педагога
Інформація
  • Переглядів: 795
  • Автор: Moderator
  • Дата: 1-10-2020, 15:54
1-10-2020, 15:54

Освіта, ерудиція та інтелект – це маркери сучасного педагога

Категорія: Новини / Заклади загальної середньої освіти області / Слайдер

Сьогодні, напередодні професійного свята педагогів – Дня працівників освіти, – у стінах художнього музею Чернівців  відбулося поєднання двох мистецтв: історії та освіти. Упевнена в тому, що якби картини могли говорити, то всі б висловили своє захоплення та неперевершені враження від сьогоднішнього івенту. Адже було нагороджено кращих з кращих освітян нашого краю.
 
Напевно, Антон Кохановський гордився б тим, що освітня галузь – надпотужна та перспективна. Сергій Осадчук, голова Чернівецької обласної державної адміністрації, у контексті історичного екскурсу ще раз наголосив, наскільки важлива місія педагога, наскільки історично вона завжди мала велику вагу, адже саме освіта, ерудиція та інтелект – це маркери сучасного педагога.
 
Людвига Цуркан, директорка Департаменту освіти та науки, висловила щирі слова вдячності кожному з освітян за подвижницьку працю. «Саме ви – педагоги – створюєте незабутні уроки для учнів, даруючи ту емоцію, яка запам’ятається на все життя. Тож упевненості вам у намірах і поступі, рішучості в діях на благо нашого майбутнього, усвідомлення важливості й  потрібності вашої нелегкої праці на благо суспільства!» – зрезюмувала Людвіга Павлівна. 

Ключовим моментом було нагородження нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський», нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти», Премією імені Омеляна Поповича Чернівецької обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Чернівецької обласної ради.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше