» » » Відбулася онлайн-методична студія для фахівців психологічної служби закладів освіти інтернатного типу
Інформація
  • Переглядів: 282
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-09-2020, 15:19
23-09-2020, 15:19

Відбулася онлайн-методична студія для фахівців психологічної служби закладів освіти інтернатного типу

Категорія: Навігація / Новини

23.09.2020 відбулася онлайн-методична студія для фахівців психологічної служби закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування «Збереження психічного здоров’я та соціального благополуччя учасників освітнього процесу в умовах дистанційного навчання» у форматі дискусійної платформи.

В онлайн-методичній студії брали участь 16 працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу Чернівецької області. 
На засіданні були розглянуті  Романовською Д.Д., науковим керівником студії, завідувачкою НМЦ ППСР ІППО ЧО, кандидаткою психологічних наук, особливості організації психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу в період карантину. Збереження психічного здоров’я та соціального благополуччя: пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби у 2020-2021 н.р., Мінтянською Р.І., методисткою НМЦ ППСР ІППОЧО. Розвиток емоційно-вольової сфери та стабілізація внутрішнього стану здобувачів освіти, батьків, педагогів в умовах дистанційного навчання, Тільняк В.І.,  практичним психологом КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4», керівником-консультантом методичної студії.

У ході дискусійної платформи «Виклики дистанційного соціально-психологічного супроводу та ефективні онлайн-методи роботи з учнями, батьками, педагогами»  кожен з учасників онлайн-методичної студії мав змогу представити власний досвід дистанційної роботи із здобувачами освіти у період карантину.

У рамках участі в онлайн-методичній студії відбувся не лише обмін досвідом організації дистанційної роботи психологічної служби освітніх закладів в умовах карантину, але і визначено сучасні технології збереження психічного здоров'я та соціального благополуччя здобувачів освіти, які є актуальними в умовах сьогодення.

Методичні матеріали, представлені в ході засідання методичної студії, можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1yO4sMwMdHPvJYbYg-7nwuxKBJXISUlpU?usp=sharing

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше