» » » Атестація у контексті сьогодення та перспективних змін
Інформація
  • Переглядів: 602
  • Автор: Moderator
  • Дата: 17-09-2020, 13:57
17-09-2020, 13:57

Атестація у контексті сьогодення та перспективних змін

Категорія: Новини / Слайдер

Атестація – справа відповідальна, адже від її повноти та об’єктивності залежить зростання професіоналізму педагогічних працівників. Саме сьогодні, про актуальні та проблемні питання атестації педагогічних працівників було розглянуто на інструктивно-методичній нараді з відповідальними працівниками за організацію та проведення атестації педагогічних працівників в Чернівецькій області. Координувала роботу наради Надія Періус, в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, також до обговорення долучилися  Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та Марія Бальон,  методист НМЦ безперервної педагогічної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Тамарою Степанівною  було окреслено основний алгоритм проведеної атестації. Акцентовано на основних моментах, які виникають під час  проведення атестації, відзначивши, що ефективному проведенню атестації в освітніх закладах передує організаційна робота, яка повинна бути направлена на виконання завдань, передбачених Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників.

Під час наради Марія Володимирівна закцентувала увагу на нормативно-правовому забезпеченні організації та проведення атестації педагогічних працівників у контексті вимог сьогодення й перспективних змін, зокрема було наголошено, на основних документах, на які мають опиратися під час проведення атестації.

Підводячи підсумки проведеної наради, Надія Василіна  висловила  тезу, що основний невід’ємний сегмент даного процесу - це прозорість та об’єктивність. Наразі актуальним залишається повна і чітка інформованість відповідальних осіб за проведену ділянку роботи.  
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше