» » » Відбулася онлайн-школа фахової майстерності для молодих та малодосвідчених фахівців психологічної служби
Інформація
  • Переглядів: 431
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 17-09-2020, 09:00
17-09-2020, 09:00

Відбулася онлайн-школа фахової майстерності для молодих та малодосвідчених фахівців психологічної служби

Категорія: Новини / Стрічка

Сьогодні в Україні набрала потужних обертів освітня реформа, невід'ємною частиною якої є інклюзивна освіта, яка передбачає створення гідних умов навчання для дітей з особливими освітніми потребами.

Тому, з метою розвитку професійної майстерності молодих та малодосвідчених фахівців психологічної служби системи освіти області з питань психолого-педагогічного забезпечення освітнього процесу в інклюзивній школі, 16 вересня 2020 року в онлайн-режимі, фахівцями НМЦ практичної психології та соціальної роботи, було організовано та проведено Школу фахової майстерності «Практичні засади психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивній школі».

Для участі в ШКФ попередньо зареєструвались 127 працівників закладів освіти Чернівецької області, з них: 66% практичних психологів, 15% соціальних педагогів та 19% вчителів початкових класів, де навчаються учні з ООП та асистентів педагогів. Взяли участь близько 100 працівників освітніх закладів. Найбільше учасників з м. Чернівці, Вижницького, Сокирянського та Кельменецького районів, Юрковецької і Селятинської ОТГ.

Відкрила роботу онлайн-школи фахової майстерності Богачик Т.С., заступниця директора з науково-методичної роботи ІППО ЧО, кандидатка історичних наук, яка окреслила важливість інклюзивної освіти та організації психологічного супроводу інклюзивного процесу на сьогоднішній день. Алгоритм дій працівника психологічної служби під час організації інклюзивного навчання у закладі освіти представила Анатійчук М.О., завідувачка ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ІППОЧО. Особливості взаємодії з дітьми із аутизмом висвітлила Платаш Л.Б., кандидатка педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та соціальної роботи ЧНУ ім. Ю. Федьковича, голова відділу Всеукраїнського товариства «Рідна школа» у м. Чернівці. Федоряк І.І., практичний психолог ДНЗ №44 комбінованого типу «Журавлик» м. Чернівці презентувала розвивально-корекційну авторську технологію гри «Різнокольорове поле геометричних фігур», розроблену на основі власного досвіду роботи. Зміст та ключові завдання психолого-педагогічного супроводу в закладі освіти з інклюзивною формою навчання окреслила Романовська Д.Д., підсумовуючи таким чином роботу ШКФ.

Усі матеріали, презентовані на Школі фахової майстерності «Практичні засади психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивній школі», можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1lFMlle1PgniNElufmqGjkFwaJO1qXQAQ?usp=sharing

 

Фото: https://photos.app.goo.gl/BBGjEqMS2st4VkKw8

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (66)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше