» » » Регіональна педагогічна онлайн-школа знову розпочала роботу!
Інформація
  • Переглядів: 131
  • Автор: Moderator
  • Дата: 7-09-2020, 16:45
7-09-2020, 16:45

Регіональна педагогічна онлайн-школа знову розпочала роботу!

Категорія: Навігація / Новини

Упродовж вересня 2020 року роботу продовжує Регіональна педагогічна онлайн-школа з підвищення рівня цифрової компетентності та володіння технологіями дистанційного навчання каскадним методом. Сьогодні Микола Бабій, методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППОЧО провів навчальний тренінг підготовки регіональних педагогів-тренерів, які вчитимуть учителів Буковини володіти технологіями дистанційного навчання. 
Цілі цього тренінгу полягають у підготовці тренерів-педагогів для забезпечення наставницької підтримки та каскадного навчання педагогів області щодо підвищення рівня цифрової компетентності та володіння технологіями дистанційного навчання, забезпечуючи ефективність організації освітнього процесу закладів освіти в умовах карантину.
Наталія Куриш, заступник директора з навчальної роботи ІППОЧО, зазначила: «Мені приємно, шановні педагоги, що ви будете першими ластівками нашої школи дистанційного навчання тренерів, які координуватимуть роботу у своїх регіонах. Перші кроки цієї школи вже були розпочаті у квітні-травні, коли ми працювали з педагогами і батьками. Однак процес коронавірусу тривалий, і онлайн-зустрічей було недостатньо. Тому зараз ми підготуємо усіх педагогів для роботи в умовах дистанційного навчання. ІППОЧО готовий прийти на допомогу кожному».
Нині Микола Георгійович окреслив тренерам тему «Основні відомості про персональні комп'ютери (ПК). Операційна система Windows. Файлова система. Загальний огляд програмного забезпечення (ПЗ). Пакет програм MS Office. Текстовий редактор MS Word», які, в свою чергу, передадуть знання  педагогам.
Пам’ятайте, що жоден учень не має залишитися за межами освітнього процесу!

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше