» » » На Сокирянщині відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів
Інформація
  • Переглядів: 1723
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-11-2011, 14:00
25-11-2011, 14:00

На Сокирянщині відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів

Категорія: Навігація / Новини

24 листопада 2011 року на базі Василівського ЗНЗ Сокирянського району відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Управління розвитком професійної компетенції вчителя як засіб створення та узагальнення педагогічного досвіду».
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Рябко ознайомила всіх присутніх з планом проведення семінару-практикуму та зазначила, що створення чіткої, керованої системи вивчення та впровадження найновіших досягнень науки та педагогічної практики в навчально-виховний процес є одним із найголовніших завдань методичної служби району, керівників шкіл. Цікаві творчі знахідки вчителів є в будь-якому педагогічному колективі. Тому робота щодо впровадження передового досвіду має зосереджуватися насамперед у школі. Завдання адміністрації школи полягає саме в підтримці творчого пошуку педагогів.
У ході роботи семінару всі присутні ознайомилися з творчими напрацюваннями педагогів закладу з даної проблеми, переглянули практичну роботу з учнями, відвідавши панораму показових уроків:
І група – урок математики в 6 класі, вчитель математики Н.Д.Зелена;
ІІ група – урок української літератури в 10 класі, вчитель української мови та літератури М.М.Галагоц;
ІІІ група – урок природознавства в 3 класі, вчитель початкових класів О.І.Кушнір;
ІV група – урок історії в 9 класі, вчитель історії О.Д.Мельник;
V група – урок біології у 8 класі, вчитель біології О.В.Бурченко .
Заступник директора з навчально-виховної роботи Ольга Бурченко провела міні-лекцію «Методичний супровід створення та узагальнення ефективного педагогічного досвіду» з елементами демонстрації захисту ефективного педагогічного досвіду. Влучно проведена ділова гра, мультимедійна презентація вдало продемонстровані педагогами закладу Оленою Мельник, вчителем історії та Оленою Кушнір, вчителем початкових класів.
Присутні взяли участь у тренінговому занятті «Самопізнання – крок до самовдосконалення», яке провела М.Ф.Никифорук, практичний психолог, переглянули виставку-вернісаж методичних напрацювань педагогічних працівників школи та відвідали засідання творчої динамічної фокус-групи молодих вчителів «Іспит на зрілість».
Під час роботи засідання круглого столу було визначено головні завдання щодо освоєння, розвитку та впровадження ефективного педагогічного досвіду як результату творчих пошуків педагогів у навчально-виховний процес, підведено підсумки роботи та розроблено рекомендації для педагогічних колективів району.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше