» » » Батьківський форум – новий формат роботи з батьківською громадою
Інформація
  • Переглядів: 2801
  • Автор: Moderator
  • Дата: 12-08-2020, 16:13
12-08-2020, 16:13

Батьківський форум – новий формат роботи з батьківською громадою

Категорія: Новини / Заклади загальної середньої освіти області / Слайдер

Уперше в практиці керівників Чернівецької обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки провели батьківський форум.
 
Саме така форма роботи є досить важлива, адже незабаром в освітніх установах області розпочнеться освітній процес, але цьогоріч він буде дещо за новими правилами. «Тому потреба в діалозі з батьківською громадськістю є викликом часу для того, щоб ми могли максимально інформувати та донести архіважливу інформацію для батьків, яка допоможе врятувати та вберегти нас та наших дітей від інфікування COVID-19. Для мене як для управлінця і мами найвища цінність – це здоров’я наших дітей», – зрезюмувала Ірина Ісопенко, заступниця голови ОДА. Ірина Юліанівна закликала всіх учасників освітнього процесу – засновника, керівників органів управління, адміністрацію закладу, педагогічний колектив, батьків і учнів – докласти максимум зусиль, щоб кожна територіальна одиниця змогла розпочати освітній процес у безпечних умовах з дотриманням усіх карантинних обмежень.
 
Продовжуючи тезу, Оксана Гринюк, в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА, детально зупинилася на основних аспектах та рекомендаціях (відповідно до зони, яка встановлюватиметься за рівнем епідемічної небезпеки поширення хвороби) щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину. Зосередила увагу присутніх на тому, у яких формах буде організовано освітній процес, що насамперед необхідно зробити керівникам закладів та які дії необхідно виконувати батькам.
 
На всі запитання учасники форуму отримали відповіді від головного державного санітарного лікаря Чернівецької області Наталії Гопко, яка підкреслила, що батьки – це та цільова аудиторія, яка наразі потребує максимального інформування, адже діти – це та категорія, яка складає 20% від кількості хворих. Фахівець ще раз наголосила на важливих протиепідемічних заходах, адже прості речі рятують життя! 
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (48)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше