» » » Стратегічне планування розвитку мережі закладів профосвіти області
Інформація
  • Переглядів: 321
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-07-2020, 14:41
23-07-2020, 14:41

Стратегічне планування розвитку мережі закладів профосвіти області

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Слайдер

Сьогодні у конференц-залі готельного комплексу «Буковина» розпочалося перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області. 

Засідання проводиться в рамках проєкту ЕU4Skills: Кращі навички для сучасної України” з метою підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. Партнерами програми є Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія. Програму в Україні реалізують Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та Kreditanstalt f?r Wiederaufbau (KfW).

Робоча група зібралася у складі заступниці голови обласної державної адміністрації Ірини Ісопенко, директора Департаменту світи і науки обласної державної адміністрації Миколи Харатіна, представників структурних підрозділів облдержадміністрації, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та провідних підприємств області.

До засідання Робочої групи долучилися експерти проєкту: Геннадій Русанов, FSM PL UA, заступник керівника групи експертів; Василь Кашевський, FSM PL UA, експерт;  Мар’яна Давидова, FSM PL UA, молодший експерт, Олександр Волошинський, FSM PL UA, експерт та Лідія Літвінчук, FSM PL UA, асистентка.

Ірина Юліанівна розпочала засідання з вітального слова та наголосила на тому, що регіональна влада зацікавлена у модернізації матеріально-технічної бази закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

«Наше завдання змінювати систему так, щоб більше ніхто не зміг дорікнути, що профосвіта – це непрестижно. Майбутнє нашої країни – професійні робітники, які отримують престижну освіту та гідні умови на ринку праці! Сучасній професійній освіті в Україні бути!» - наголосила заступниця. Продовжуючи тезу, директор Департаменту відзначив: «Професійна освіта безпосередньо пов’язана з потребами економіки держави, а її якість повинна відповідати сучасним вимогам, адже у ринкових умовах виробництва втримаються на робочому місці лише висококваліфіковані працівники, які досконало володіють сучасною професією, швидко здатні змінювати спеціалізацію, що може стати певним гарантом їх зайнятості».

До речі, що на сьогодні зроблено:
-сформовано Робочу групу з розробки Стратегічного плану розвитку мережі закладів професійної освіти Чернівецької області на 2021 - 2027 роки;
-затверджено Стратегію розвитку Чернівецької області на період до 2027 року, яка визначає 4 основних стратегічні цілі ефективного розвитку області;
-здійснено аудит закладів професійної (професійно-технічної) та фахової перед вищої освіти області;
-за результатами аналізу економічної діяльності регіону визначено 3 основні галузі економіки та перелік найактуальніших професій регіону.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше