» » » Успішно проведено онлайн-студії для старшокласників області
Інформація
  • Переглядів: 190
  • Автор: Moderator
  • Дата: 4-06-2020, 15:39
4-06-2020, 15:39

Успішно проведено онлайн-студії для старшокласників області

Категорія: Навігація / Новини

Громадянська освіта учнівської молоді не припиняється і в умовах карантину. Останній тиждень травня викладачі кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича провели за ініціативою свого завідувача проф. Анатолія Миколайовича Круглашова онлайн-студії для старшокласників «Сучасний державотворчий процес в Україні: роль громадянської освіти». Викладачі ретельно підготувалися до презентації важливої теми та ознайомили учнів з основними етапами  творення та розвитку державності України, пояснили значення громадянської освіти у формуванні активного і відповідального громадянина, розкрили можливості формування кадрів для процесів державотворення та громадянської освіти. 
         
Ця робота відбувалася за активної  підтримки Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА і Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. 
         
Професор Круглашов А.М. провів онлайн-лекцію з використанням насиченої інформацією презентації для старшокласників Чернівецького міського ліцею № 2 та Чернівецької гімназії № 5; доцент  Швидюк С. М.  – для учнів 10 і 11 класів Сторожинецької гімназії, доцент П.О.Молочко  – онлайн- зустріч з учнями 10-11 класів Боянської ЗОШ  І-ІІІст.; доцент Н.В. Нечаєва-Юрійчук – зі старшокласниками Новоселицького ліцею та Новоселицької гімназії; доцент Гуйтор М. М. та аспірантка кафедри Г. Кузуб  – урок-студію у Кіцманській гімназії, а доцент Цікул І. В.  – у Сторожинецькому ліцеї. Для десятикласників ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Чернівецької міської ради онлайн-заняття провела професор Н. Ю. Ротар, а кандидат політичних наук Равлик І. О.,  – для старшокласників Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. 
         
Досвід проведення цих студій підтвердив важливість різнобічного розвитку форм і методів сучасної громадянської освіти. Тому ініціатор їх проведення пропонує з наступного навчального року започаткувати Тиждень громадянської освіти в нашій області.  
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше