» » » Помилки – це нормально, це сходинки до прогресу
Інформація
  • Переглядів: 219
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-05-2020, 16:33
22-05-2020, 16:33

Помилки – це нормально, це сходинки до прогресу

Категорія: Навігація / Новини

Для змін у житті потрібні дії, але іноді просто не знаєш, з чого почати. Коли настають важкі часи, не забувайте підбадьорювати себе. Зробіть кілька глибоких вдихів і видихів та нагадайте собі, що важкі випробування зроблять вас сильнішим. Згадайте свої перемоги і досягнення, все правильне, що є у вас у житті. Сконцентруйтеся на тому, що у вас вже є, а не на тому, чого не вистачає. Крихітні кроки в потрібному напрямку набагато краще, ніж відсутність руху взагалі. Шукайте щастя в маленьких моментах, незначних, на перший погляд, подіях, які відбуваються щодня. Прямо зараз відбувається диво. Це єдиний момент життя, в якому ви можете бути впевнені. Учіться перебувати тут і зараз та переживати життя по ходу його течії, не повертаючись у думках у минуле і не забігаючи вперед. Цінуйте світ за його красу. Навчіться розслаблятися і отримувати задоволення від того, що у вас вже є. Зробіть собі за правило щоранку дякувати за те, що маєте: просто думати про те, що у вас є, і відчувати вдячність за це.

Помилки – це нормально, це сходинки до прогресу. Якщо ви не помиляєтеся, значить, не сильно намагаєтеся чогось досягти і не вчитеся. Ризикуйте, помиляйтеся, програвайте, падайте, а потім піднімайтеся і пробуйте знову. Цінуйте те, що ви штовхаєте себе вперед, вчіться, ростіть і виправляєте свої помилки. До значних досягнень майже завжди веде звивиста стежка, повна невдач і падінь. Чергова помилка, яку ви так боялися зробити, може бути пов’язана з найбільшим досягненням за все життя. Старт чогось нового – це завжди стрибок у невідомість.

Колін Пауелл одного разу сказав: «Не існує такої речі, як секрет досягнення успіху. Не втрачайте даремно часу на його пошуки. Успіх – це результат самовдосконалення, важкої роботи, зробити висновки з невдач, лояльність по відношенню до тих, на кого ти працюєш і завзятість».

Тетяна ФОНАРЮК

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше