Інформація
  • Переглядів: 154
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-05-2020, 12:13
22-05-2020, 12:13

Дистанційне навчання у початкових класах

Категорія: Навігація / Новини

Хоч як нам не прикро, що ми всі далеко один від одного, але за допомогою інноваційних технологій освітяни знову разом, ніби віртуально у гостях одне одного! Адже сьогодні відбувся форум вчителів на тему «Дистанційне навчання у початкових класах». Модератор заходу Олена Пілігач, методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО. 

З вітальним словом до учасників звернулася Тамара Богачик, заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО, кандидат історичних наук: «Початкова освіта – основа основ. Який фундамент закладеться у початковій школі, таким буде й результат на виході по закінченні школи для випускника. Ви, педагоги, закладаєте ті підвалини для становлення майбутнього випускника – новатора й патріота, який зазначений у концепції Нової української школи. Умови карантину поставили свої виклики перед нами усіма, але кожному з вас вдалося якісно організувати процес дистанційного навчання. Це було непросто, але справилися усі! Ви, дорогі педагоги, стали вчителями не тільки для дітей, а й для батьків, бо проводите просвітницьку роботу для батьківської громадськості. Батьки стали нашими партнерами. Дистанційне навчання на належному рівні організовано у системі області. Спільними зусиллями ми зможемо рухати освітній процес навіть віртуально. Дякую кожному вчителю!» 

Дистанційне навчання дало нам паузу у роботі, але не припинило існування. Наразі вчаться і вчителі, і учні. Кожен із спікерів, координаторів методичних служб, поділився досвідом про шлях вирішення основної проблеми: як навчатися в умовах карантину. 

Участь у форумі взяли понад 70 учасників.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (58)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше