» » » Визначено алгоритм дій щодо перспективи розвитку системи дошкільної освіти
Інформація
  • Переглядів: 603
  • Автор: Moderator
  • Дата: 20-05-2020, 15:21
20-05-2020, 15:21

Визначено алгоритм дій щодо перспективи розвитку системи дошкільної освіти

Категорія: Новини / Слайдер

Алгоритм дій щодо поліпшення якості послуг у забезпеченні реалізації державної політики у сфері дошкільної освіти обговорювали сьогодні на онлайн-нараді з головами ОТГ/РДА. Заступницею голови Чернівецької облдержадміністрації Іриною Ісопенко було окреслено ряд першочергових завдань, які мають на меті розв’язання проблеми щодо ліквідації черги та охоплення дітей дошкільною освітою. Іриною Юліанівною спрогнозовано результат: алгоритм дасть можливість забезпечити до 1 січня 2021 року місцями в закладах дошкільної освіти дітей, які потребують здобуття дошкільної освіти на відповідній території.
 
У ході онлайн-наради Микола Харатін, директор Департаменту освіти і науки, сфокусував увагу на розпорядженні Чернівецької обласної державної адміністрації «Про проведення в області заходів щодо забезпечення дітей дошкільною освітою». Микола Іванович зауважив, що заходи спрямовані на створенні необхідних умов для реалізації конституційного права найменших громадян України на доступність здобуття дошкільної освіту, безоплатного забезпечення кожній  дитині дошкільної освіти відповідно до вимог Державного стандарту; підвищення якості дошкільної освіти, як  обов'язкової первинної складової частини системи безперервної освіти в Україні.
 
На ключовому питанні програми «Гідність дитини»: облаштування закладів освіти області внутрішніми вбиральнями зупинилася Надія Періус, заступник директора ДОН.
 
Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проаналізовано, що потреба в облаштуванні внутрішніх вбиралень наявна в 14 закладах загальної середньої освіти області, які розташовані в 13 адміністративно-територіальних одиницях. Після завершення наради було дано ряд доручень, які потребують використання матеріальних, технічних, фінансових та інших ресурсів на місцевому рівні тощо.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Вересень 2020 (36)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше