» » » “Головне завдання школи – забезпечення морального здоров’я наших дітей”
Інформація
  • Переглядів: 1650
  • Автор: Moderator
  • Дата: 22-11-2011, 16:18
22-11-2011, 16:18

“Головне завдання школи – забезпечення морального здоров’я наших дітей”

Категорія: Навігація / Новини

З такими словами Л.М.Тарангул – заступник начальника Головного управління освіти і науки Чернівецької ОДА звернулася до присутніх під час відкриття семінару працівників психологічної служби (практичних психологів, соціальних педагогів) шкіл-інтернатів системи освіти “Психолого-соціальний супровід професійного та особистісного самовизначення школярів”, який відбувся 22 листопада у ІППО Чернівецької області.
У своєму виступі Любов Миколаївна наголосила тому, що питання професійного та особистісного самовизначення вихованців шкіл-інтернатів є надзвичайно актуальним і досить складним завданням сучасної школи, оскільки стосується вирішального вибору у життєвому становленні особистості: “ У зв’язку з цим, центральним є формування в учнівської молоді здатності до вибору професії і подальшого оволодіння нею. Аналіз навчально-виховної роботи в школах-інтернатах свідчить, що випускники покидають заклади із недостатньо сформованими життєвими компетентностями: не готові брати на себе відповідальність, відчувають відсутність досвіду сімейного життя, тому першочерговим завданням педагогів цих закладів є планування позаурочного часу вихованців”.
Любов Тарангул закцентувала увагу присутніх на тому, що всі навчальні заклади повинні працювати за моделлю особистісно зорієнтованого навчання.
Також, під час відкриття семінару виступила Т.С.Богачик – заступник директора ІППОЧО, яка побажала учасникам семінару плідної, цікавої співпраці та зауважила:“Діяльність працівників психологічної служби шкіл-інтернатів має стати барометром освітнього середовища в навчальному закладі як серед учительського колективу, так і серед учнівського”.
У семінарі взяли участь психологи та соціальні педагоги майже всіх шкіл-інтернатів освітньої системи області. По основних питаннях виступили:
– “Особливості організації працівниками психолого-соціального супроводу професійного та особистісного самовизначення вихованців шкіл-інтернатів” – Д.Д.Романовська, завідувач науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО;
– “Технології індивідуального консультування учнів шкіл-інтернатів з питань професійного та особистісного самовизначення” – Л.В.Боярин –
методист-психолог НМЦППСР ІППОЧО;
– “Самопізнання у виборі професії методом арт-терапії”. (Практикум) – О.В.Ілащук – методист-психолог НМЦППСР ІППОЧО;
– “Використання символічного змісту писанки як форма роботи працівника психологічної служби у процесі супроводу особистісного становлення учня”. (Майстер-клас) – О.Я.Губчин – практичний психолог педагогічного коледжу ЧНУ імені Ю.Федьковича С.І.Красовська – практичний психолог Чернівецького державного комерційного технікуму.
Під час засідання круглого столу учасники семінару взяли участь у обговоренні проблеми “Психолого-соціальний супровід професійного та особистісного самовизначення школярів”, обмінялися думками, поділилися враженнями та прийняли ряд рішень рекомендаційного характеру.

“Головне завдання школи –  забезпечення морального здоров’я наших дітей”
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше