» » » Робота над проєктом тривала майже рік. Результат – І місце
Інформація
  • Переглядів: 144
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-04-2020, 12:16
14-04-2020, 12:16

Робота над проєктом тривала майже рік. Результат – І місце

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

 Учні Чернівецького вищого професійного 
училища радіоелектроніки відзняли відеофільм,
присвячений геніальним письменницям

 
Кожного разу, коли пропонуєш учням брати участь у різноманітних мовно-літературних конкурсах, треба досить вдало підібрати слова та розробити такий алгоритм дій, щоб в учнів ні на йотуневиникли сумніви: бути чи не бути? Отож роботу розпочато: головна кіносценографиня– Юлія Філіп, режисери та оператори – Степан Коновчук, Арман Казарян та Андрій Костинян. 

Що ж робити з акторами? Провели кастинг, і поряд з неймовірно талановитими ученицями Мариною Якубовською та Тетяною Трачевською роль Ольги Кобилянської «відірвала» (у повному розумінні цього слова) викладачка зарубіжної літератури Юлія Тащук.

«Дубль за дублем, кадр за кадром усі разом із творчою групою поринули вминулестоліття, проживали кожного дня приїзд Лесі Українки до Fr?uleinOlgaKobylanska. Осмислюючи моменти життєвого шляху поетеси таумови, за яких сформувалася ця надзвичайна натура, світ, що оточував Лесю, бодай хоч трохими наблизилися до розуміння цієї геніальної особистості», – прокоментувала Юлія Леонтіївна.

Саме цих вихідних 11-12 квітня у Чернівцях, планувалося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентськоїтворчостіімені Марії Фішер-Слиж «Змагаймося за нове життя», присвячений Лесі Українці, але у зв’язку із загальнонаціональним карантином – відмінено. Переможців сповістили приємною новиною йрезультатами на сайті та телефонним дзвінком. 

«Можливо, ми когось спонукали сходити до музею Ольги Кобилянської та Лесі Українки, подивитися на їхній почерк, особисті речі, перечитати твори письменниць або сходити у театр, де ставляться п’єси геніальних літераторок. Одним словом, ми повинні пам’ятати про те, що Леся Українка та Ольга Кобилянська – це не музейні об’єкти, а з точністю можу сказати, що це цікаві особистості, з якими ми живемо в сучасному українському суспільстві», – зрезюмувала Юлія Філіп.
 

 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (4)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше