» » » Професійно-технічна освіта Буковини: навчаємося дистанційно!
Інформація
  • Переглядів: 340
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-04-2020, 11:36
14-04-2020, 11:36

Професійно-технічна освіта Буковини: навчаємося дистанційно!

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Пандемія коронавірусу COVID-19  поставила заклади освіти перед новим викликом – оголошенням карантину та переведенням навчання на дистанційну форму. Науковий прогрес рухається із шаленою швидкістю, прогресивні країни світу поступово діджиталізуються, тому ми так само оновлюємося та рухаємося вперед. Карантин саме той час, коли педагог має чудову нагоду ознайомитися з величезною кількістю платформ та сервісів для дистанційного навчання та обрати саме те, що є найбільш зручним та ефективним.
 
Що на даний момент вже зроблено:

1)Створено на сайтах закладів професійної (професійно-технічної) освіти вкладок «Дистанційне навчання», де у вільному доступі розміщено всі необхідні матеріали для навчання та посилання на блоги викладачів.

2)Забезпечено онлайн спілкування між учасниками освітнього процесу та проведення теоретичних занять в режимі реального часу. Все це здійснюється за допомогою електронних сервісів Zoom, Moodle, Skype, Google Клас та  Google Forms. Робота з такими сервісами дає  можливість здобувачам освіти обговорювати вивчений новий матеріал, ділитися своїми думками, враженнями, новими ідеями, а викладачам – перевірити рівень засвоєння нових знань.

3)Здійснюється систематичне оновлення інформації з переліком інтернет ресурсів та платформ для дистанційного навчання на сторінці «Профтехосвіта Чернівеччини» у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100031271475238. Це дає можливість усім учасникам освітнього процесу ознайомитися з останніми новинками професійної освіти області.

4)Не залишається без уваги і професійне зростання педагогів. За допомогою сервісу Zoom для педагогічних працівників ЗПО розпочато тематичні курси «Особистісне професійне зростання педагогічних працівників П(ПТ)О», проведено семінар «Управлінський та методичний супровід як елемент педагогічної логістики розвитку компетентності педагогічного працівника».

5)Родзинкою стало створення на YouTube-каналі Департаменту освіти і науки списку відтворення «Професійна освіта Буковини» https://www.youtube.com/watch?v=aQzEmWxQ2uc&list=PLThCrZX6FhlrJI8JhfS9_3MlyxC0FC8J0. У всіх бажаючих з’явилася можливість ознайомитися із майстер-класами з тієї чи іншої професії та уроками виробничого навчання. Переглядаючи відео кожен бажаючий зможе навчитися, наприклад, готувати пряне м'ясо по-буковинськи або усунути несправності увімкнення дальнього світла в автомобілі.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (3)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше