» » » Студенти й викладачі мистецького коледжу презентували власні виставки живопису та графіки
Інформація
  • Переглядів: 613
  • Автор: Moderator
  • Дата: 6-02-2020, 14:11
6-02-2020, 14:11

Студенти й викладачі мистецького коледжу презентували власні виставки живопису та графіки

Категорія: Новини / Передвища освіта

В Чернівцях у виставкових залах Центру культури «Вернісаж», одночасно на двох локаціях відбулися мистецькі заходи, ініційовані Вижницьким коледжем прикладного мистецтва ім. В. Шкрібляка. 

Виставка «Make art, not war» – експозиція творів академічного образотворчого мистецтва. Її автори – четверо студентів, що цьогоріч завершують навчання за освітнім рівнем бакалавр і вперше презентують у виставковому форматі власний  досвід з живопису та графіки. 

На паралелі відбулося відкриття персональної виставки «Палітра на долоні» викладачів цього ж закладу – акварелістки Ірини Ребенчук та художника, який працює в техніці пастель Михайла Генцара. Твори, представлені глядачам, дуже різноманітні, як з точки зору манери написання, так і за своїми сюжетами.

Учасники виставки – викладачі з багатим та творчим досвідом – представляють свої творчі доробки в царині живопису. Твори майстрів надзвичайно різноманітні, як з точки зору манери написання, так і за своїми сюжетами. Яскравий, широкий, контрастний живопис в одних роботах, гармонійно перетікає в ніжні нюанси пастельних відтінків, півтонів та делікатність мазків на інших роботах. Серед них натюрморти, пейзажі, портрети, виконані в техніці  акварелі, пастелі, олії.    

 «Митці – це завжди генерація нового покоління, зі сміливими і впевненими  поглядами на життя і творчість. Отримавши академічну мистецьку освіту, художники, все ж, переосмислюють її під кутом власного світосприйняття. У цьому їх основна перевага, яка завжди приваблює глядачів та спонукає приходити на виставки, вдумливо аналізувати експоновані твори», – зазначив директор коледжу Роман Гаврилюк.

Довідково: Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В.Ю. Шкрібляка заснований у 1905 р.  на  Буковині, де функціонували традиційні осередки народних ремесел. Сьогодні – це мистецький заклад фахової передвищої освіти, який робить акцент освітнього процесу на експериментально-творчій діяльності в поєднанні з новітніми підходами і методами фахової освіти.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Листопад 2020 (48)
Жовтень 2020 (72)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше