» » » Освіта впродовж життя – шлях до вашого успіху!
Інформація
  • Переглядів: 292
  • Автор: Moderator
  • Дата: 5-02-2020, 15:54
5-02-2020, 15:54

Освіта впродовж життя – шлях до вашого успіху!

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти

Освіта триває впродовж життя. Сучасний світ динамічно змінюється і ставить перед працівниками різних галузей нові вимоги – постійне оновлення знань, розширення компетенцій, оволодіння сучасними технологіями, постійне вдосконалення, перепідготовка та підвищення кваліфікації. Це світова тенденція, вимога динамічного сучасного ринку праці. А тим, хто хоче бути успішним, самодостатнім, затребуваним роботодавцями, отримувати гідну заробітну плату іноді слід пройти підвищення кваліфікації або перепідготовку.

Пройти перепідготовку або здобути професійну кваліфікацію можна у Навчально-практичних центрах, які створено на базі закладів професійної освіти області. Кожен бажаючий має можливість здобути професійні навички, пройти підвищення кваліфікації або перепідготовку на базі цих центрів за кошти фізичних та юридичних осіб з отриманням свідоцтва або сертифіката.

Бажаючі можуть опанувати професії як в цілому, так і  окремі види робіт (модулі). Навчання здійснюється за регіональним замовленням, направленням центру зайнятості (для здобувачів освіти безкоштовно), та за кошти юридичних та фізичних осіб. Термін навчання від одного дня до 10 місяців в залежності від обраної професії чи кількості модулів. Вартість одного модуля – від 390 грн. Повна вартість навчання за професією розраховується індивідуально.

Хочете здобути професію  «Швачка, кравець, закрійник», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» чи «Слюсар ремонтник; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»? Мрієте поглибити знання у сфері зварювальних або харчових технологій?  Ці та багато інших професій ви зможете здобути у закладах професійної освіти області.
 
Перелік закладів професійної (професійно-технічної) освіти області для здобуття кваліфікації (професійно-технічне навчання, підвищення кваліфікації, перепідготовка) додається:Osvta-vprodovzh-zhittya.doc [104 Kb] (cкачувань: 24)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (99)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше