• Дата: 3-02-2020, 16:22
3-02-2020, 16:22

Буковинські лучники знов серед кращих

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

З 27 по 31 січня поточного року в Харкові відбувся чемпіонат України зі стрільби із лука в приміщенні серед дорослих та юніорів. У змаганні взяли участь  команди із 9 областей України та  Києва. Усього за звання чемпіона України змагались 232 лучники.

Вихованці Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м.Чернівці зі стрільби із лука не схибили і знов показали себе з найкращої сторони. Так команда юніорів, до складу якої увійшов вихованець СДЮСШОР Смірнов Олексій, стала найсильнішою, виборовши золото. Також чемпіонками України в командній першості стали юніорки (до складу команди увійшла учениця СДЮСШОР Шубкіна Ольга). Команда юніорів – Чернівці-2, (Гордей Юрій і Петрюк Даніїл) вибороли шосте місце. А друга наша команда юніорок, яка була сформована виключно із вихованок СДЮСШОР Вірсти Каріни,
Сергєєвої та Марчук Катерин, також посіла шосте місце.

Олексюк Вікторія у складі жіночої команди стала бронзовою призеркою чемпіонату.

В особистій першості Смірнов Олексій виборов бронзу, Шубкіна Ольга стала п'ятою, Гордей Юрій – шостим, Орлик Яна та Петрюк Даніїл – дев'ятими.

В результаті запеклої боротьби буковинські лучники загалом вибороли 14 медалей, з яких 6 золоті.