» » » Розвиток інноваційної діяльності учнів: фінський та естонський досвід
Інформація
  • Переглядів: 379
  • Автор: Moderator
  • Дата: 23-12-2019, 14:59
23-12-2019, 14:59

Розвиток інноваційної діяльності учнів: фінський та естонський досвід

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

Тиждень у Північній Європі  делегації  керівників територіальних відділень Малої академії наук провела, аби перейняти досвід розвитку інноваційної діяльності учнів та підтримки їхніх технологічних стартапів. Своїми напрацюваннями з нами ділилися Фінляндія й Естонія.
 
На карті наших візитів – Helsinki XR Center, який має стати найбільшим центром у Скандинавії з розвитку проєктів, присвячених VR- та AR-технологіям; Metropolia University of Applied Sciences, Myyrm?ki; Haaga-Helia StartUp School; Tiedekeskus Heureka / Finnish Science Center у Фінляндії та Центр інновацій і підприємництва MEKTORY при TalTech - Tallinn University of Technology у Естонії.
           
Незабутніми в нашій пам’яті залишаться екскурсії історичним центром міста Гельсінкі, яке розташоване в скелястій місцевості, та відвідування Науково-популярного центру «Еврика» в Гельсінкі - одного із найбільш незвичайних і цікавих музеїв фінської столиціПрактично всі, хто прибув в Таллін, починають свою подорож з відвідування Старого міста. Старе місто Таллінна - це дуже всеохоплююче та добре збережене середньовічне північно європейське торговельне місто Балтійського моря.
 
Тут цікаво пройтися вузенькими вуличками, кожна з яких відрізняється своїми особливостями, помилуватися чудовими будівлями, побудованими сотні років тому.
 
В Талліні відбувся візит до технологічного університету, школи технологій МЕКТОРІ, яка діє при технологічному університеті м. Таллін.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (45)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше