» » » Інвестуємо у знання та якісну освіту! На Буковині відкрито 6-ий навчально-практичний центр
Інформація
  • Переглядів: 1078
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-11-2019, 14:48
28-11-2019, 14:48

Інвестуємо у знання та якісну освіту! На Буковині відкрито 6-ий навчально-практичний центр

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Слайдер

Для якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників важливо сьогодні вдосконалювати практичну підготовку,  впроваджуючи у навчальний процес новітні виробничі технології із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів. 

З цією метою у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки відкрито навчально-практичний центр електротехнічних робіт з професій: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та устаткування.

«Відрадно відзначити, що постійно відбуваються позитивні зрушення і на теренах області.  Упродовж 2017-19 років значна увага приділялась створенню навчально-практичних центрів професійного спрямування. На сьогоднішній день в області створено і працює 5 навчально-практичних центрів, сьогодні відкриваємо ще один», - підкреслила Ірина Ісопенко, в.о. директора Департаменту освіти і науки.

Ірина Юліанівна зазначила, що сьогодні важливо забезпечити взаємозв’язок між теоретичними знаннями та практичними навиками майбутніх фахівців. Крім того, обладнання, яке тут є, таке ж як і використовується на сучасному виробництві електротехнічної галузі, що дасть змогу випускникам швидше адаптуватися. 

За кошти субвенції з державного бюджету у розмірі 630 тис. грн. закуплено: станок свердлильний Bosсh PBD40.710Dn,  станок свердлильний EINHELL TC-BD (Німеччина),     верстат заточувальний  FDB LT-450. 450Вт,  лазерний рівень Tekhmann TSL-12G (Німеччина), пилесос побутовий з підключенням електроінструментів  Stihl SE 62E (Німеччина), перфоратор  Makita HR-2470 (Японія), шурупокрут ударний   Makita TD 127DWE(Японія), прес гідравлічний, трьохопорний штатив Tekhmann TT-1300 (Німеччина), набір інструментів для електриків Yato YT – 8 комплектів,  багатофункціональні пристрої – 2 шт., набори інструментів – 15 комплектів, електромеханічні інструменти – 15 комплектів, спецодяг – 15 шт., драбини секційні – 2 шт, стенди з натуральними зразками – 14 шт., вуличне освітлення на сонячній панелі – 2 шт. меблі та металеві шафи для інструментів.

Закладом  освіти за було придбано матеріал (труба квадратна металева та кутник, лист перфорований, стільниці та бокові панелі) та виготовлено руками майстрів виробничого навчання 15 робочих місць «Стіл електромонтажника». Всі столи оснащено електротехнічним устаткуванням для виконання практичних робіт здобувачів освітніх послуг.

Ремонт приміщення під навчально-практичний центр електротехнічних робіт зроблено за рахунок спецкоштів закладу освіти на суму 83700,00 грн.: було демонтовано старе обладнання та меблі, проведено комунікації, проведений ремонт стелі (обшивка металопрофілем), встановлено енергозберігаючих світильників, зроблено ремонт стін, укладено підлогу плиткою, придбано комплекти стендів з охорони праці.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (26)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше