» » » Яким сьогодні є і яким має бути вчитель-словесник?
Інформація
  • Переглядів: 101
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-11-2019, 17:59
25-11-2019, 17:59

Яким сьогодні є і яким має бути вчитель-словесник?

Категорія: Навігація / Новини

Цікава теза Ніни Волошиної, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента АПН України: «Цікава особистість учителя – цікавий урок з української мови та літератури». Справді, готуючись до уроку, педагоги не тільки мають бути професійними із фаху, а й уміло застосувати методи й прийоми. Усі вчителі української мови та літератури усвідомлюють завдання, які сьогодні поставлені перед школою, і працюють на кінцевий результат – виховання свідомого громадянина України, формування освіченої, творчої особистості, здатної жити і працювати у ХХІ столітті. Отож вчитель поринає у пошуки методичних технологій побудови сучасного уроку.  Саме така траєкторія щодо підвищення якості знань  випускників закладів освіти  Чернівецької області з української мови та літератури зумовлена каскадними тренінговими заняттями з учителями української мови та літератури, що мають на меті підвищити якість підготовки учнів до ЗНО.

Нагадаймо, що такі заняття розпочали свою роботу за ініціативи Департаменту освіти і науки та Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з 9 листопада і триватимуть до періоду складання ЗНО. Координатором  яких є Євгенія Квітень, завідувач НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО.

Які методи і прийоми найефективніші у використанні під час підготовки до ЗНО, поділилися вчителі української мови та літератури (наставницька група) міста Чернівці: Руслана Бабух, учитель гімназії №2;  Тетяна Фонарюк, учитель гімназії №6 імені О.Доброго; Наталія Дерябіна, учитель гімназії №4, та Юлія Філіп, викладач Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.   

Модератори продемонструвати ті практики, які є найбільш ефективними для навчання і які підвищують інтерес учнів до вивчення предмета.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Квітень 2020 (2)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше