» » » Обласний семінар «Науково-методичні засади співпраці науковця та вчителя у філіях БМАНУМ» визначив нові вектори створення наукового середовища
Інформація
  • Переглядів: 141
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-11-2019, 17:50
25-11-2019, 17:50

Обласний семінар «Науково-методичні засади співпраці науковця та вчителя у філіях БМАНУМ» визначив нові вектори створення наукового середовища

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

Вагоме місце в системі безперервної освіти займає позашкільна освіта. Вона є невід’ємною ланкою освітнього процесу, а науково-дослідницький напрям є логічним його доповненням. 
У формуванні дослідницької компетенції учнівської молоді   важлива роль  відводиться як вчителю так і науковцю. Проте виникає проблема оптимального вибору моделі та інструментарію спільної діяльності. Тому моделі співпраці закладів загальної середньої та вищої освіти і стали предметом обговорення обласного семінару для  методистів РМК/ММК/ОТГ з проблеми «Науково-методичні засади співпраці науковця та вчителя у філіях БМАНУМ», який проведено 22 листопада 2019 року на базі Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів Хотинського району. 
Роботу семінару розпочала Ляшенко Світлана, заступник директора БМАНУМ  з дискусійною платформою «Модель співпраці науковця та вчителя», в якій вчителі та науково-педагогічні працівники БМАНУМ працювали в парах, а саме Суровцев Олег, асистент кафедри історії України ЧНУ імені Юрія Федьковича, кандидат історичних наук, Ткачук Раїса, вчитель історії Хотинської гімназії; Хлус Лариса, викладач  БМАНУМ, кандидат біологічних наук, Грабовська Світлана, вчитель біології Хотинської гімназії; доцент кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Юрія Федьковича, кандидат технічних наук Борук Сергій та Антонюк Володимир, вчитель хімії Хотинської гімназії. Кожен з викладачів висловив свою думку щодо розглянутої проблеми і продемонстрували на скільки важлива співпраця вчителя і науковця, адже це і є запорука успішної роботи з творчо обдарованою молоддю. 
Учасники семінару акцентували увагу на особливостях організації освітнього процесу в БМАНУМ для розвитку творчої особистості, пошуку та стимулювання обдарованого школяра, важливості участі слухачів БМАНУМ в різних заходах та формуванні в них «м’яких навичок».
Тріска Марія,  директор Буковинської Малої академії підготувала інформаційний меседж «Результативність співпраці науковця та вчителя» та підвела підсумки досягнень слухачів БМАНУМ за минулий рік.
Захоплюючим етапом у роботі семінару стало навчальне заняття у відділенні наук про Землю, яке провели Білоус Юрій, аспірант ЧНУ імені Юрія Федьковича та Рогожа Анжела, вчитель географії Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів, які і показали на практиці що таке співпраця.
Ілащук Ольга, заступник директора, вчителі та учні Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів презентували в практичній частині семінару «Творча особистість: яка вона?» п’ять локацій і показали свій креативний підхід до роботи. Ольга Григорівна наголосила, що саме у школі важливо прищепити учням смак до наукових досліджень, привчити їх уже на цьому етапі мислити самостійно.
Заступник директора БМАНУМ Бауер Михайло провів засідання круглого столу, на якому учасники семінару обговорювали проект концепції розвитку позашкільної освіти та внесли свої пропозиції щодо забезпечення освітнього наукового середовища для кожного учня.
Учасники отримали друковані навчально-методичні видання, збагатились досвідом роботи та позитивним запалом для вдосконалення роботи з обдарованими учнями у закладах освіти області. Під час обговорення узагальнено теоретичні та практичні аспекти з проблеми семінару, ухвалено відповідні рекомендації.
Адміністрація БМАНУМ висловлюють подяку всім учасникам семінару та адміністрації Колінковецького ЗНЗ І-ІІІ ступенів за підготовку та теплий прийом.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (11)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше