» » » Ми повинні домогтися того, щоб вихованців наших закладів залучали до обласних заходів
Інформація
  • Переглядів: 1951
  • Автор: Moderator
  • Дата: 14-11-2011, 17:13
14-11-2011, 17:13

Ми повинні домогтися того, щоб вихованців наших закладів залучали до обласних заходів

Категорія: Навігація / Новини

Сьогодні під час чергової апаратної наради Головного управління освіти і науки Михайло Йозефович Бауер, начальник Головного управління освіти, окреслив ряд завдань, що стоять перед управлінням на поточний робочий тиждень. Зокрема Михайло Бауер звернув особливу увагу на результати перевірки Глибоцького району та початок перевірки Заставнівського району. «Перевірка Заставнівського району повинна проходити толерантно, професійно та неупереджено», – попередив начальник управління.
За результатами наради з молодими директорами шкіл очільник освіти області прокоментував: «Ми повинні повністю використовувати можливості мережі Інтернет для проведення дистанційного навчання під час курсової перепідготовки, – зазначив Михайло Йозефович, – потрібно кардинально міняти процес курсової перепідготовки – чергувати дистанційну та очну форми навчання».
«Позашкільна освіта відіграє важливу роль у вихованні підростаючого покоління, на сьогодні вона є чи не єдиною формою де дитина може реалізуватися в творчості. Позашкільні навчальні заклади області – це заклади з потужним виховним середовищем, в якому формується особистість дитини, де виробляються її допрофесійні якості. Серед різноманітності жанрів художньо-естетичного напряму – одним з найпопулярніших серед дітей та молоді є вокально-хоровий. З 10100 дітей які займаються в гуртках художньо-естетичного напряму позашкільних навчальних закладів області 1527 відвідують саме гуртки вокально-хорового жанру», – проінформувала Л.В.Касьянчук, директор Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» під час своєї доповіді «Про стан та перспективи розвитку вокально-хорового жанру області». Доповідь додається: ocyb.doc [56.5 Kb] (cкачувань: 18).
Прослухавши доповідаючу, Михайло Йозефович підтримав ідею про об’єднання роботи хореографічних та вокальних студій (або в вокальні студії залучати хореографів) для створення ансамблів пісні і танцю: «Ми повинні домогтися того, щоб вихованців наших закладів залучали до обласних заходів».
«Про підсумки проведення І-ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад» та «Про хід реєстрації на пробне ЗНО» доповідав Г.І.Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. «У олімпіаді з трудового навчання, яка проходила 5-6 листопада, участь взяло 885 учасників. Участь в олімпіаді з російської мови та літератури взяло 77 учасників», – зазначив Григорій Іванович. Доповідь додається: informaciya-pro-probne.docx [19.81 Kb] (cкачувань: 17).
У свою чергу, Михайло Йозефович запропонував удосконалити програму проведення он-лайн тестування для участі в олімпіадах.
Підсумовуючи результати апаратної наради начальником було дано відповідні доручення.скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Жовтень 2020 (59)
Вересень 2020 (56)
Серпень 2020 (53)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше