» » » Відбулося засідання обласного методоб’єднання викладачів математики
Інформація
  • Переглядів: 214
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-10-2019, 17:45
30-10-2019, 17:45

Відбулося засідання обласного методоб’єднання викладачів математики

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області

29 жовтня на базі Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти області.

Відкрив засідання керівник методичного об’єднання Василь  Близнюк, який ознайомив присутніх з планом роботи. Далі з вітальним словом до гостей звернувся директор коледжу, к. е. н. Степан Кошкаров, який розповів присутнім про історію закладу освіти, його традиції, поділився планами на майбутнє.

Розпочалося засідання із студентської навчально-пізнавальної конференції «Розвиток математичних компетенцій у підготовці фахівців різних спеціальностей». 
 
Продовжилось засідання показовим  заняттям з математики «Інтеграл і його застосування», яке на високому методичному рівні провела викладач  Віра Жугаєвич. Основною метою заняття було поглибити та розширити знання студентів про інтеграл, його застосування; закріпити вміння застосовувати визначений інтеграл до обчислення площ плоских фігур, навчити використовувати інтеграли для розв’язування прикладних задач.
 
На занятті також було звернуто особливу увагу на застосування отриманих знань при розв’язуванні прикладних задач та підготовці до ДПА у формі ЗНО.
 
Далі відбулося обговорення проблем, що виникають при організації викладання математики в технікумах і коледжах за новою програмою. При висвітленні даного питання взяли участь усі викладачі, які були присутні на методоб’єднанні.

Завершилося засідання обговоренням питань щодо проведення ДПА у формі ЗНО та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів технікумів і коледжів області, яка відбудеться у березні 2020 року.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше