Інформація
  • Переглядів: 170
  • Автор: Moderator
  • Дата: 30-10-2019, 10:02
30-10-2019, 10:02

Засідання «Школи класного керівника»

Категорія: Новини / Заклади загальної середньої освіти області

29 жовтня 2019 року на базі Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва відбулося засідання «Школи молодого класного керівника». 
Координатор та модератор івенту – Петро Старовойт, завідувач НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти ІППОЧО.
Про превентивне виховання в організації роботи з попередженням насильства у школі серед учнів вів мову І.І.Думич, який зазначив, що метою такого виховання полягає у досягненні сталої відповідальної поведінки, сформованості імунітету до негативних впливів соціального оточення. Наведено приклади з життя з урахуванням дій педагога у різних ситуаціях, запропоновано цінні рекомендації. 
І.А.Никифорчук-Падура поділилася власним професійним досвідом з педагогами, розповіла про організацію роботи з розв’язання проблеми насильства в школі. Психолог висвітлила основні причини, методи й шляхи подолання проблем булінгу.
Детальніше про новітні форми агресії – типи кібер-булінгу та його проблеми розповіла У.М.Пілат, яка зазначила, що дана новітня небезпека на просторах Інтернету є не менш небезпечною, ніж звичайна форма булінгу.
Особливу увагу аудиторії привернув виступ Петра Старовойта на тему «Булінг: причини, наслідки, запобігання та відповідальність». Методист навів цікаві приклади з власного досвіду роботи у школі, ділився напрацюваннями щодо заявленої теми, мотивував учителів до супроводу гармонійного особистісного розвитку дитини: бути порадником для кожної дитини, навчати її мислити глобально та різносторонньо. Адже діти проводять в школі більшу частину свого часу, тому школа – це не лише приміщення, це атмосфера заохочення та розвитку.
А за найцікавіше запитання щодо висвітленої теми Петро Старовойт подарував свою книгу, що стосується виховання сучасних учнів. 
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2021 (43)
Грудень 2020 (63)
Листопад 2020 (58)
Жовтень 2020 (73)
Вересень 2020 (59)
Серпень 2020 (53)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше