» » » "Удосконалення методичної майстерності – це передусім самоосвіта, особисті ваші зусилля, спрямовані на підвищення власної культури праці і, в першу чергу, культури мислення". В. Сухомлинський
Інформація
  • Переглядів: 133
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-10-2019, 17:34
28-10-2019, 17:34

"Удосконалення методичної майстерності – це передусім самоосвіта, особисті ваші зусилля, спрямовані на підвищення власної культури праці і, в першу чергу, культури мислення". В. Сухомлинський

Категорія: Навігація / Новини

Безумовно, результативне викладання української мови та літератури залежить від ефективної підготовки вчителя та максимальних зусиль від здобувачів освіти. Саме самоосвіта є елементом  діяльності кожного вчителя, який вільно обирає матеріал, прийоми й засоби роботи.
28 жовтня педагоги-словесники мали змогу ознайомитися із освітніми інструментами видавництва «Ранок». Ініціатором зустрічі виступив Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, зокрема Євгенія Квітень, завідував НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін.
На запитання «Що впливає на якісну та ефективну підготовку до складання зовнішнього? незалежного? оцінювання? з? української? мови?» відповідь спробувала окреслити у своєму вітальному слові Тамара Богачик, заступник з науково-методичної роботи ІППОЧО.
У ході роботи автори посібників Інна Літвінова, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Харківського національного університету імені В.Каразіна та Зара Тищенко, аспірантка кафедри української мови Харківського національного університету імені В.Каразіна ознайомили із інтерактивним довідником-практикумом, інтерактивною хрестоматією та тестовими зошитами для ЗНО з української мови та літератури. Насамкінець зустрічі відбувся конструктивний діалог між авторами та вчителями-мовниками.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (22)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше