» » » Обласний збір юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина
Інформація
  • Переглядів: 157
  • Автор: Moderator
  • Дата: 28-10-2019, 16:39
28-10-2019, 16:39

Обласний збір юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області

Народне виховання завжди ґрунтувалося на праці. За народною думкою праця — першооснова життя суспільства, головний засіб створення матеріальної й духовної культури. Недарма кажуть: «Праця в горі утішає». Виховна сила праці настільки велика, що її важко переоцінити, саме тому щорічно комунальним закладом «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проводиться обласний збір юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина; цього року захід відбувся 25 жовтня.

Основними завданнями обласного збору традиційно є залучення учнівської молоді до активного процесу навчання, самоосвіти; розвиток мережі гуртків юних аграріїв, тваринників, садівників, квітникарів-дизайнерів тощо; поглиблення змісту роботи на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках, теплицях, мікрофермах, живих кутках, учнівських виробничих бригадах; сприяння розвитку дослідницької, експериментальної та практичної роботи в школах і позашкільних навчальних закладах області; виявлення та розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямків в організації роботи на навчально-дослідних земельних ділянках, шкільних теплицях, мікрофермах, живих кутках тощо.

З вітальним словом до учасників звернулися директор закладу Людмила Юріївна Головченко, голова журі, начальник відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи ДОН ЧОДА Оксана Іванівна Гринюк, дружина Василя Аксенина пані Тетяна Аксенина та його син Богдан, волонтер, громадський діяч Галина Йосипівна Абрам’юк. Вони привітали учасників і педагогів та побажали успішного захисту, наснаги на майбутні дослідження, науково-дослідницьку і практичну роботу. Настрою конкурсантам додав патріотичний флешмоб «Перлина Україна», учасниками якого вони одразу й стали на подвір’ї екоцентру.

Також сьогодні було започатковано традицію: це створення учасниками збору декоративних куточків, алей та інших зелених насаджень. Після урочистої частини гості посадили на створеній робатці «Слави», біля прапора України, декоративні кущики.
 
Цього року учасниками обласного збору стали понад 60 учнів та педагогів закладів освіти області та м. Чернівців. Як зазначили члени журі, вони провели цікаву і змістовну роботу. Фахівці підкреслили важливість подібних заходів і їх значення у творчому самовдосконаленні та професійному самовизначенні учнівської молоді. Нагородою переможцям (тим, хто зайняв І місце в кожній номінації), в листопаді буде дводенна екскурсія до м. Києва по місцях, де боровся і загинув Василь Аксенин та Олександр Щербанюк, до Верховної Ради, музею героїв Майдану, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та інших визначних місць. 
 
Впевнені, що маючи за приклад таких героїв, наші діти виростуть відповідальними, люблячими Бога і все що він створив, нетерпимими до зла, неправди і насильства.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (22)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше