» » » Управління розвитком закладів професійної освіти на засадах педагогічної логістики
Інформація
  • Переглядів: 231
  • Автор: Moderator
  • Дата: 21-10-2019, 12:31
21-10-2019, 12:31

Управління розвитком закладів професійної освіти на засадах педагогічної логістики

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

Модернізація професійної освіти є вагомою складовою сучасного етапу економічної трансформації України в межах євроінтеграційного процесу. Серед першочергових напрямів реформування, згідно з Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, є підвищення ефективності системи професійно-технічної освіти і професійної підготовки у напрямі забезпечення відповідності потребам ринку праці та стандартам ЄС.  

З огляду на це, на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 21.05.2019 №693 «Про проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Управління розвитком закладів професійної (професійно-технічної) освіти на засадах педагогічної логістики» у червні 2019 року - грудні 2022 року» та Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 11.06.2019 №303 розпочато проведення експерименту всеукраїнського рівня з означеної теми, учасниками якого є    Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти  у Чернівецькій області, Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки та Чернівецький професійний ліцей сфери послуг. 

17 жовтня 2019 року у Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки відбувся науково-практичний семінар експериментального педагогічного майданчика з теми: «Управління розвитком закладів професійної (професійно-технічної) освіти на засадах педагогічної логістики».
Під час роботи семінару Катерина Мірошниченко зосередила увагу присутніх на стратегії професійної освіти в умовах децентралізації, окреслила перспективи розвитку системи та наголосила на важливості інноваційної діяльності закладів ПТО.
Лариса Сергеєва виступила з доповіддю «Поняття успішності закладу професійної (професійно-технічної) освіти. Критерії успішного дослідно-експериментального майданчика».
Неля Кінах зосередила увагу присутніх на управління розвитком закладу професійної (професійно-технічної) освіти на засадах педагогічної логістики, провела цікаву практичну частину.
Досвідом організаційної роботи експериментального майданчика  ділилася Тетяна Стойчик.
Учасники семінару обмінювалися думками та дійшли висновку, що ефективна система професійної освіти та навчання є основа економічного добробуту держави, складовою сталого розвитку суспільства, запорукою професійної самореалізації та неперервного професійного розвитку особистості упродовж життя відповідно до її інтересів та потреб економіки України.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше