Інформація
  • Переглядів: 510
  • Автор: Moderator
  • Дата: 18-10-2019, 21:17
18-10-2019, 21:17

Посвята в слухачі БМАНУМ -2019

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області / Слайдер

18 жовтня у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вдев’яте відбулися урочистості з нагоди посвяти в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді. 
Відкрив урочистості Петро Фочук, проректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді. 
З вітальним словом до слухачів Академії звернулась Надія Періус, заступник директора  Департаменту -  начальник управління ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, яка відзначила високу результативність БМАНУМ у різноманітних міжнародних та всеукраїнських конкурсах, зацікавленість учнівської молоді до навчання у Буковинській Малій академії та привітала слухачів і науково-педагогічних працівників з новим навчальним роком. Марія Тріска, директор БМАНУМ, звернулася до нових МАНівців з добрим напутнім словом та вручила посвідчення першокурсникам. 
Від науковців БМАНУМ до слухачів зі словами вітань звернулась Лариса Маркуляк – доцент кафедри української літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат філологічних наук.  
 
Випускники БМАНУМ - Корчинська Софія, учениця 11 класу Кельменецького ліцею; Манескул Наталія, учениця 11 класу Михальчанської ЗОШ; Москалюк Микита, учень 11 класу Чернівецької гімназії №3 переконали  першокурсників в тому, що навчання в Академії та спілкування з кращими педагогами області є важливим досвідом у визначення майбутньої професії та реалізації своїх потенційних задатків.
Насамкінець за доброю українською традицією перед початком нової справи на шляху до знань нових слухачів Малої академії у добру путь благословив отець Микола.
Всі присутні побажали першокурсникам наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах, а головне – щирого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин. 
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (101)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше