» » » Розвиток фахових компетентностей сучасних менеджерів закладів дошкільної освіти
Інформація
  • Переглядів: 353
  • Автор: Moderator
  • Дата: 16-10-2019, 11:56
16-10-2019, 11:56

Розвиток фахових компетентностей сучасних менеджерів закладів дошкільної освіти

Категорія: Навігація / Новини

У сучасних умовах реформування освітньої галузі важливим є підготовка сучасного менеджера освітнього закладу та педагога, які зможуть сформувати свідомих, суспільно активних громадян, здатних забезпечити економічне зростання і культурний розвиток країни. 
 
На базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області завершили роботу курси підвищення кваліфікації директорів (завідувачів), заступників директорів  ЗДО (вихователів-методистів ЗДО) за координації завідувача науково-методичним центром освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб –  Наталії Куриш.
У ході занять керівники мали можливість отримати відповіді на ряд питань та підвищити фахову майстерність, розібратися в актуальних питаннях, що сьогодні стоять перед освітянами.
 
Особливо хочеться відзначити проведення управлінської практики на базі дошкільного закладу №25 ЦРД «Малюк» Чернівецької міської ради. Директор дошкільного закладу Лариса Іванчик презентувала слухачам сучасне предметно-просторове оточення для дітей, яке упорядковане у тісній співпраці педагогічного колективу та батьків та організацію методичної роботи із педагогічними працівниками. Також для  слухачів курсів проведено методичну студію щодо використання білінгвальної освіти у дошкільній освіті та   методики CLIL , що дає можливість інтегрувати вивчення у закладі 3 іноземні мови (ангійської, польської, івриту) з українською мовою.
 
Організацію та впровадження інклюзивного навчання у ЗДО презентувала у рамках майстер-класу Рената Гіба, завідувач ЗДО «Чарівний замок» с. Прут Магальської сільської ради, а також презентувала спільно із заступником голови ОТГ з гуманітарних питань  Валерієм Кучерявим питання налагодження педагогіки партнерства закладу з органами місцевого самоврядування.
Надзвичайно корисними є такі зустрічі і майстер-класи для вивчення кращого управлінського і методичного досвіду роботи. Слухачі курсів отримали прекрасне підґрунтя для подальшої своєї роботи. 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (11)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше