» » » Відбулася нарада з керівниками закладів фахової передвищої освіти
Інформація
  • Переглядів: 354
  • Автор: Moderator
  • Дата: 25-09-2019, 14:46
25-09-2019, 14:46

Відбулася нарада з керівниками закладів фахової передвищої освіти

Категорія: Новини / Заклади вищої освіти області / Слайдер

25 вересня 2019 року під головуванням в. о. директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Ірини Ісопенко відбулася нарада з керівниками закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області. На зустрічі, яка відбулася на базі Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки», були присутні завідувач сектора координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Михайло Павлюк, голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області Алла Гапей, завідувач відділу моніторингу КУ «Навчально–методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності у навчальних закладах області» Любов Якименко.
 
Головною темою зустрічі було питання правових, організаційних і фінансових засад функціонування технікумів і коледжів у системі фахової передвищої освіти.
 
Розпочалося засідання зі вступного слова в. о. директора Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Ірини Ісопенко. Ірина Юліанівна наголосила на важливості плідної співпраці між Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та керівниками закладів фахової передвищої освіти, на важливості підвищення якості освіти, посилення навчальної та виховної роботи. У своєму виступі Ірина Ісопенко зупинилася також на питаннях фінансування оплати праці та підготовки закладів освіти до роботи в осінньо–зимовий період.
 
Завідувач сектора координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти і науки Михайло Павлюк виступив з питання виконання регіонального замовлення технікумами та коледжами під час вступної кампанії 2019 року.

Любов Якименко, завідувач відділу моніторингу КУ «Навчально–методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності у навчальних закладах області», ознайомила учасників засідання з особливостями проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних дисциплін в поточному навчальному році. Крім того, Любов Володимирівна повідомила статистичні дані й результати проходження студентами ДПА у формі ЗНО минулих років, перспективні плани та зміни, що заплановано розпочати з 2021 року.
 
З питань правових, організаційних і фінансових засад функціонування технікумів і коледжів у системі фахової передвищої освіти виступила голова Ради директорів Алла Гапей. 

Тема сьогоднішньої зустрічі викликала жваве обговорення та дискусію.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (50)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше