» » » В Чернівецькому обласному центрі юних техніків стартував новий навчальний рік!
Інформація
  • Переглядів: 144
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 17-09-2019, 16:01
17-09-2019, 16:01

В Чернівецькому обласному центрі юних техніків стартував новий навчальний рік!

Категорія: Новини / Заклади позашкільної освіти області / Стрічка

«Днем відкритих дверей» 13 вересня 2019 року розпочався новий навчальний рік у КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». 
Науково - технічна творчість – це можливість ознайомитися з цікавим світом техніки. Саме цей напрямок забезпечує набуття вихованцями техніко-технологічних умінь та навичок, розширення наукового світогляду, оволодіння сучасною технікою та технологіями. 
Шлях сьогоднішнього вихованця до майбутнього винахідника, науковця починається від власноруч сконструйованої іграшки чи моделі до найсучасніших електронних пристроїв. І сьогодні тут присутні саме ті діти, які своєю сумлінною працею вже підтвердили, що зерна науки і знань впали в благодатну землю і ростуть, множаться дослідженнями та власними відкриттями майбутніх академіків і авіаконструкторів, інженерів і програмістів, дослідників космосу і морських глибин, відомих дизайнерів і модельєрів, справжніх патріотів та громадян незалежної європейської держави - України.
Участь у заході взяла старший науковий співробітник Чернівецької філії ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Дутчак Інна Григорівна, яка, як член оргкомітету фестивалю «STEM-весна 2019», вручила грамоти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за активну участь в організації та проведенні заходів даного фестивалю у Чернівецькій області заступнику директора з навчально-виховної роботи КЗ ЧОЦНТТУМ Чернезі Ірині Аркадіївні та завідувачу відділу, керівнику гуртка «Основи робототехніки» КЗ ЧОЦНТТУМ, кандидату фізико-математичних наук Кондрюку Денису Васильовичу.
Відвідувачі мали змогу побачити, як відбуваються заняття в різноманітних гуртках, які діють на базі Центру, а саме: «Лего-конструювання», , «Основи робототехніки», «Основи комп’ютерної схемотехніки» «Початкове моделювання», «Радіоелектронне конструювання», «Юний конструктор», «Автотрасове моделювання», «Картинг», «Математика для допитливих», «Комп’ютерна графіка», «Дитяча школа кінематографу», «Фото-, відео студія», «Юні користувачі персонального комп’ютера», «Основи візуального програмування», «Кераміка», «Моделювання іграшок та сувенірів», «Моделювання та конструювання одягу», «Художньо-технічний дизайн», , а також включитися інтерактивно в роботу та спробувати свої можливості. Поєднати власні теоретичні знання з практичними навичками усі охочі змогли у STEM-лабораторії і Центрі інтерактивної науки, а відчути на собі ефект від 3D-кінематографії – у пересувному планетарії.
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Травень 2020 (100)
Квітень 2020 (95)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше