» » » ІІ Міжнародна конференція з канадознавства «Канада – Україна: минуле, сучасне, майбутнє»
Інформація
  • Переглядів: 179
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 12-09-2019, 16:46
12-09-2019, 16:46

ІІ Міжнародна конференція з канадознавства «Канада – Україна: минуле, сучасне, майбутнє»

Категорія: Новини / Стрічка

Впродовж 12 - 13 вересня 2019 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбудеться ІІ Міжнародна конференція з канадознавства «Канада – Україна: минуле, сучасне, майбутнє».
Співорганізаторами цієї конференції є Центр канадських студій імені Рамона Гнатишина Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Канадський інститут українських студій Альбертського університету. Захід відбувається за підтримки Посольств Канади в Україні і України в Канаді та обласної державної адміністрації.
12 вересня 2019 року у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте відкриття конференції за участю Посла Канади в Україні Романа Ващука та в.о. голови обласної державної адміністрації Ігоря Богатирця.
Ігор Богатирець привітав присутніх із початком роботи конференції та зазначив, що ця подія є знаковою подією не лише для області, але й України, яка інтегрується в європейський та світовий науковий і освітній простір. Відзначив вагомий внесок науково-педагогічного складу ЧНУ ім. Ю Федьковича у розвиток національної освіти і науки, а також подякував Уряду та усьому народові Канади за надання всебічної допомоги Україні.
За словами посадовця, освітній процес одному з найавторитетніших буковинських вишів невпинно удосконалюється, модернізується і все більше відповідає вимогам світового академічного простору. Так, створюються інноваційні розробки, одержуються патенти, виграються гранти міжнародних фондів. Активна міжнародна діяльність закладу відкриває нові горизонти в освітній та науковій галузях, що у свою чергу, зміцнює рейтинг університету як в Україні, так і у світі.
«Впродовж тривалого часу в ЧНУ ім. Ю Федьковича працює Центр канадських студій імені Рамона Гнатишина. Чимало років канадські науковці викладають студентам нашого університету семестрові курси про державно-політичний устрій Канади. Надзвичайно важливою і результативною є співпраця з Канадським інститутом українських студій Альбертського університету. Майже з початку заснування Центру вдалося налагодити тісні зв’язки, які постійно розвиваються як в освітньому процесі, так і в наукових дослідженнях. Підтвердженням цьому є сьогоднішня конференція», - зазначив Ігор Богатирець.
12 вересня, окрім пленарних засідань, відбудеться перегляд фільму «Українці Канади: історія успіху».

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Лютий 2020 (134)
Січень 2020 (108)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше