» » » Батьківський колектив учнів-першокурсників став учасником освітнього процесу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг
Інформація
  • Переглядів: 188
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 11-09-2019, 11:13
11-09-2019, 11:13

Батьківський колектив учнів-першокурсників став учасником освітнього процесу Чернівецького професійного ліцею сфери послуг

Категорія: Новини / Заклади професійної (професійно-технічної) освіти / Стрічка

У неділю, 8 вересня 2019 року, в Чернівецькому професійному ліцеї сфери послуг пройшли загальні батьківські збори на тему: «Спільні завдання колективу ліцею та батьків з навчання та виховання здобувачів освіти».
Понад 75 % батьків прийшли, щоб долучитися до обговорення питань з організації освітнього процесу та окреслити завдання перед інженерно-педагогічним колективом та батьківською громадою, які потребують вирішення.
Перед батьками виступила Цимбал О.В., директор ліцею, яка ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами, що регулюють діяльність закладу професійної (професійно-технічної) освіти, особливу увагу звернула на Статут ліцею, на підставі якого здійснюється вся діяльність закладу, довела до відома батьків про результати підготовки до нового навчального року, а також наголосила на важливості безпосередньої участі батьківської громади у плануванні, організації та контролі за життєдіяльністю ліцею на засадах педагогіки партнерства.
Лакатуш А.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи, познайомила батьків з особливостями організації освітнього процесу в ліцеї цього року, звернула увагу на вивченні іноземних мов згідно методичних рекомендацій, проходження виробничої практики, а також роботи в системі ЄДЕБО.
Ткач Л.І., заступник директора з виховної роботи, розкрила блок питань стосовно виховної роботи зі здобувачами освіти. Наголосила, що основним пріоритетами є виховання професіонала, громадянина, майбутнього сім’янина та носія культури. Детально зупинилася на правилах внутрішнього розпорядку в ліцеї, режимі дня в гуртожитку, ознайомила з системою соціального захисту окремих категорій населення та подякувала батькам за позитивні результати першого тижня навчання.
Далі батьки перейшли до навчальних кабінетів на групові батьківські збори за участю керівників навчальних груп, де обговорили групові питання, а також обрали голів батьківських комітетів, які ввійдуть до складу батьківського комітету ліцею.
Сподіваємось, що спільними зусиллями інженерно-педагогічного та батьківського колективів створимо належні умови для всебічного розвитку особистості кожного здобувача освіти.
 
 


скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2020 (72)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше