» » » Відбулося засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу
Інформація
  • Переглядів: 124
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 5-09-2019, 14:46
5-09-2019, 14:46

Відбулося засідання методичної студії працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу

Категорія: Новини / Стрічка

4 вересня  на базі Науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО відбулося засідання методичної студії з розвитку професійної майстерності працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування «Нормативно-правове та методичне забезпечення діяльності працівників психологічної служби щодо профілактики булінгу та запобігання домашньому насильству у 2019/2020 н.р.».
У проведенні методичної студії взяли участь Т.С.Богачик,  заступник директора ІППОЧО з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук; Д.Д.Романовська, завідувач НМЦ ППСР ІППОЧО, кандидат психологічних наук; Р.І.Мінтянська, методист НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО;  В.І.Тільняк, практичний психолог комунального закладу КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4», керівник-консультант методичної студії;  М.П.Ткачук, практичний психолог Чернівецького обласного центру СССДМ; В.А.Осипенко, викладач ВДНЗУ «Буковинський державний медичний університет», заступник голови Чернівецької філії УСП, голова секції психодрами, кандидат психологічних наук; Н.В.Оксіна, практичний психолог, викладач ДВН«Чернівецький політехнічний коледж», член УСП.
Перед початком роботи методичної студії  працівників психологічної служби закладів освіти інтернатного типу з вітальними словами до всіх присутніх звернулася Т.С.Богачик, яка підкреслила важливість психологічного забезпечення освітнього процесу й роботи практичних психологів, соціальних педагогів з педагогічними працівниками в закладах освіти. Також вручила подяки ІППОЧО за активну участь у роботі методичної студії В.М.Тільняк, М.Ф.Вовчук, М.В.Пернай, Т.П.Чернівчан.
Цікавим та змістовним був психологічний меседж М.П.Ткачук щодо здійснення психологічного та соціального супроводу дітей з сімей СЖО, забезпечення прав дітей у сім’ї та школі й підготовки повідомлень щодо ситуацій насилля, невиконання батьками своїх обов’язків. Було визначено алгоритми взаємодії центрів СССДМ і закладів освіти у здійсненні соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю.
Роботу продовжила Д.Д.Романовська, яка провела інтерактивне коло з учасниками щодо оновлення змісту психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу. Також завідувачка НМЦППСР розповіла про стратегії професійної діяльності в системі освіти у 2019/2020 н.р., новації у змісті роботи, у веденні документації  та про можливості участі фахівців у методичних заходах, форумах професійного зростання, до яких можна долучитися у вересні-грудні 2019 року, які будуть організовані НМЦ ППСР ІППОЧО.
Надзвичайно корисним виявилося практичне заняття з оволодіння кінезіологічними вправами для оптимізації інтелектуальних процесів і підвищення розумової працездатності дітей з особливими освітніми потребами, проведене В.І.Тільняк. 
Крім цього, присутні мали можливість ознайомитися із сучасними  психодраматичними техніками, які можна ефективно використовувати в роботі з дітьми, які опинилися в СЖО, на воркшопі В.А.Осипенко та Н.В.Оксіна.
Після завершення науковий керівник методичної студії Д.Д.Романовська провела рефлексію з учасниками студії, у результаті якої було сформовано методичний алгоритм впровадження сучасних технологій кінезіології, психодрами, соціального захисту в роботі працівників психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування.
 
скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Січень 2020 (72)
Грудень 2019 (75)
Листопад 2019 (151)
Жовтень 2019 (150)
Вересень 2019 (129)
Серпень 2019 (94)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше