» » » Свято першого дзвоника в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2»
Інформація
  • Переглядів: 195
  • Автор: Anatoly
  • Дата: 3-09-2019, 14:30
3-09-2019, 14:30

Свято першого дзвоника в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2»

Категорія: Новини / Стрічка

Як і по всій великій Україні, в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» ранком 2 вересня урочисто пролунав Перший дзвоник і повідомив, що розпочався новий 2019/2020 навчальний рік!
Учні школи, педагоги, батьки, гості радісними оплесками зустріли наймолодших героїв свята – першокласників, та випускників, котрі останній раз зустрічають свято Першого дзвоника. Попереду у них вирішальний рік. Він підведе підсумок усього шкільного їх життя.
Після вітального виступу директора закладу Наталії Василівни Ткачук до слова запросили почесних гостей школи: голову Чернівецької обласної ради Івана Миколайовича Мунтяна та виконуючого обов’язки директора департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької облдержадміністрації Олександра Івановича Пуршагу.
Зокрема, Іван Мунтян відмітив, що знає про наш навчальний заклад, і сьогодні був приємно вражений позитивною атмосферою в його у стінах. Адже ні брак приміщень, ні поважний вік шкільної споруди не заважають колективу школи за активної допомоги численних спонсорів та меценатів крокувати у ногу із часом. Тут працюють ентузіасти і новатори, які заслуговують найщирішої вдячності. За його словами, нинішня реформа освітньої системи не надто прихильна до шкіл-інтернатів. Тому це вже наше завдання - зберегти цей надзвичайно необхідний заклад і його колектив.
Іван Миколайович привітав усіх зі святом, а першокласникам вручив цікаві подарунки. Також за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий вклад у навчання і виховання дітей з особливими освітніми потребами, підготовку закладу до нового 2019-2020 навчального року та з нагоди свята Першого дзвоника нагороджено почесними грамотами обласної ради: Марію Григорівну Карабін,  заступника директора з адміністративно-господарської роботи закладу, Ніну Григорівну Скубак, вчителя індивідуальної слухової  роботи, інструктора слухового кабінету, Орисю Василівну Новосадську, вчителя індивідуальної слухової роботи.
Завершив свято Перший дзвоник, який пролунав з рук учениці 1 класу Вікторія Мельничук та учня 10-А класу Михайла Гандзія. Тож попереду гарний, насичений і навчальним процесом, і розвагами рік!
 

скачать dle 10.4фильмы бесплатно

Контакти

Адреса:
вул. Грушевського, 1, м.Чернівці, 58010
Телефони:
55-29-66, 57-32-84(факс)
Пошта:
doncv@ukr.net

Архiв новин

Липень 2020 (18)
Червень 2020 (83)
Травень 2020 (116)
Квітень 2020 (94)
Березень 2020 (86)
Лютий 2020 (150)

Команда сайту

Адміністратор:
Смольницький Анатолій Ігорович
Пошта:
doncvpress@ukr.net

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше